W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
1358.JPG Zobacz większe

SPRĘŻARKA SANDEN SD7H15 / VOLVO TRUCK FH12 FH 16 / KOŁO 132 MM - PV8 - 24V

1 250,00 zł

A.SP.SN.01358

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

SANDEN

Rodzaj produktu:

Volvo Truck

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

Volvo Trucks 11104251
Volvo Trucks 8191892
Volvo Trucks 85000315
Volvo Trucks 21184142
Volvo Trucks 11412631
Volvo Trucks 20538307
Volvo Trucks 8113628
Sanden 8112
Sanden 8044 Sanden 8176 Sanden 8242 Sanden 6028
OEM code
8191892 85003041 21184142 8500031
OEM code
8191892 85003041 21184142 85000315
20538307 3803661 8113628 31184142
*
11104251
20538307
21184142
8113628
8191892
*
ALBACH TRACTEUR FORESTIER DIAMANT 2000
VOLVO CHARGEUR SUR PNEUS L150E L180E L220E L330E
VOLVO CHARGEUR SUR PNEUS L50C L70C L90C L120C L150C
VOLVO PELLE SUR CHENILLES EC330B
VOLVO PELLE SUR CHENILLES EC460BLC
VOLVO TOMBEREAU A25E A30E A35E A40E
VOLVO VI FH FH16 Depuis 2008
VOLVO VI FH
VOLVO VI FM
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRĘŻARKA SANDEN SD7H15 / VOLVO TRUCK FH12 FH 16 / KOŁO 132 MM - PV8 - 24V

SPRĘŻARKA SANDEN SD7H15 / VOLVO TRUCK FH12 FH 16 / KOŁO 132 MM - PV8 - 24V