W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

TARCZA ET029 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI DELPHI - HARRISON / OPEL ASTRA G / CORSA C CVCC / OPEL / A:105 B:26,5 C:18 D:12

70,00 zł

A.SP.TS.DI.029

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harrison

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

Opel 6854022
Opel 24427685
Opel R1580043
Opel 09132918
Opel 1854146
Opel 93176875
Opel 9132918
Opel 13197255
Opel 93176876
Opel R1580042
Opel 6854044
Opel 6854045
Opel 1854119
M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K14056
DENSO DCP20014
HELLA 8FK351134281
HELLA 8FK351134781
HOFFER K14056
OPEL 1854119
OPEL 9132918
VALEO 699898
OPEL:ASTRA G,CORSA C
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TARCZA ET029 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI DELPHI - HARRISON / OPEL ASTRA G / CORSA C
CVCC / OPEL / A:105 B:26,5 C:18 D:12

TARCZA ET029 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI DELPHI - HARRISON / OPEL ASTRA G / CORSA C CVCC / OPEL / A:105 B:26,5 C:18 D:12