W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

TARCZA ET050 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI SANDEN PXE16 / VW-AUDI-SKODA / A:90 B:23,5 C:20 D:13

99,00 zł

A.SP.TS.SN.050

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Sanden

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

NR ORYGINAŁU:
1K0820803F / 1K0820803J / 1K0820803E / 1K0820803H / 1K0820803L / 1K0820803N / 506041-0001 / 1K0820803G / 1K0820803M / 1K0820803Q / 1K0820803S, 1K0820803F / 1K0820803H / 1K0820803NX / 1K0820803Q / 1K0820803QX / 1K0820803S / 1K0820803SX / 1K0820808B / 1K082

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15228
AUDI 1K0820803A
AUDI 1K0820803E
AUDI 1K0820803F
AUDI 1K0820803J
AUDI 1K0820803P
AUDI 1K0820859C
AUDI 1K0820859E
AUDI 1K0820859M
AUDI 1K0820859S
DENSO 2483001150
DENSO 447180-4340
DENSO 447180-6390
DENSO 4471804340
DENSO 4471804341
DENSO 4471804342
DENSO 4471804343
DENSO 4471804344
DENSO 4471804345
DENSO 4471804346
DENSO 4471804347
DENSO 4471804348
DENSO 4471804349
DENSO 4471806390
DENSO 4471806391
DENSO 4471806392
DENSO 4471806393
DENSO 4471806394
DENSO 4471806395
DENSO 4471806396
DENSO 4471806397
DENSO 4471806398
DENSO 4471806399
DENSO 447190-4650
DENSO 447190-7950
DENSO 447190-8710
DENSO 4471904650
DENSO 4471904651
DENSO 4471904652
DENSO 4471904653
DENSO 4471904654
DENSO 4471904655
DENSO 4471904656
DENSO 4471904657
DENSO 4471904658
DENSO 4471904659
DENSO 4471907950
DENSO 4471907951
DENSO 4471907952
DENSO 4471907953
DENSO 4471907954
DENSO 4471907955
DENSO 4471907956
DENSO 4471907957
DENSO 4471907958
DENSO 4471907959
DENSO 4471908710
DENSO 4471908711
DENSO 4471908712
DENSO 4471908713
DENSO 4471908714
DENSO 4471908715
DENSO 4471908716
DENSO 4471908717
DENSO 4471908718
DENSO 4471908719
DENSO 4472600800
DENSO DCP02030
DENSO DCP32002
DENSO DCP32045
HELLA 8FK­ 351­ 316-461
HELLA 8FK351316461
HELLA 8FK351316961
HELLA 8FK351322011
HELLA 8FK351322741
HOFFER K15228
SEAT 1K0820803A
SEAT 1K0820803E
SEAT 1K0820803F
SEAT 1K0820803J
SEAT 1K0820803P
SEAT 1K0820859C
SEAT 1K0820859E
SEAT 1K0820859M
SEAT 1K0820859S
SKODA 1K0820803A
SKODA 1K0820803E
SKODA 1K0820803F
SKODA 1K0820803J
SKODA 1K0820803P
SKODA 1K0820859C
SKODA 1K0820859E
SKODA 1K0820859M
SKODA 1K0820859S
VALEO 699357
VALEO 699382
VALEO 813174
VW 1K0820803A
VW 1K0820803E
VW 1K0820803F
VW 1K0820803J
VW 1K0820803P
VW 1K0820859C
VW 1K0820859E
VW 1K0820859M
VW 1K0820859S
M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15088
AUDI 1K0820803E
AUDI 1K0820803F
DENSO 447180-4340
DENSO 4471804340
DENSO 447190-8710
DENSO 4471907950
DENSO 4471908710
DENSO 4472209200
DENSO 4473009550
DENSO DCP32002
DENSO DCP32045
HELLA 8FK351316461
HELLA 8FK351316961
HELLA 8FK351322741
HOFFER K15088
SKODA 1K0820803F
VALEO 699357
VALEO 699382
VW 1K0820803E
VW 1K0820803F
13250606 / 1618047 / 13271266 / TSP0155967 / 137358 / 16 18 047 / 13 271 266 / 1140864
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TARCZA ET050 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI SANDEN PXE16 / VW-AUDI-SKODA / A:90 B:23,5 C:20 D:13

TARCZA ET050 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI SANDEN PXE16 / VW-AUDI-SKODA / A:90 B:23,5 C:20 D:13