W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES007 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C 7SEU / KOŁO 104 MM - PV6 ŁOŻYSKO 35x52x22 AUDI NR ORGINAŁU: 447190-668

239,00 zł

A.SP.SP.DO.007

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI
NR ORYGINAŁU: 447190-6680 / 8E0260805AG / 8E0260805AT / 8E0260805BA / 8E0260805BF / 8E0260805BJ / 8E0260805BP / 8E0260805CB

PASUJE DO SPRĘŻARKI: 1201204

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15175
AUDI 4F0260805G
AUDI 4F0260805M
AUDI 4F0260805P
AUDI 8E0260805BP
DENSO 2483000260
DENSO 2483001240
DENSO 2483001680
DENSO 447150-1710
DENSO 4471501710
DENSO 4471501711
DENSO 4471501712
DENSO 4471501713
DENSO 4471501714
DENSO 4471501715
DENSO 4471501716
DENSO 4471501717
DENSO 4471501718
DENSO 4471501719
DENSO 447180-7720
DENSO 4471807720
DENSO 4471807721
DENSO 4471807722
DENSO 4471807723
DENSO 4471807724
DENSO 4471807725
DENSO 4471807726
DENSO 4471807727
DENSO 4471807728
DENSO 4471807729
DENSO 4471807730
DENSO 447190-6450
DENSO 447190-7850
DENSO 4471906450
DENSO 4471906451
DENSO 4471906452
DENSO 4471906453
DENSO 4471906454
DENSO 4471906455
DENSO 4471906456
DENSO 4471906457
DENSO 4471906458
DENSO 4471906459
DENSO 4471906680
DENSO 4471907850
DENSO 4471907851
DENSO 4471907852
DENSO 4471907853
DENSO 4471907854
DENSO 4471907855
DENSO 4471907856
DENSO 4471907857
DENSO 4471907858
DENSO 4471907859
DENSO 4472209800
DENSO 4472209830
DENSO 4472601320
DENSO DCP02014
HOFFER K15175
VALEO 813150
VW 4F0260805G
VW 4F0260805M
VW 4F0260805P
VW 8E0260805BP
AUDI A6 2.0 TDI da 9/2005 fino a 6/2006
AUDI A6 2.0 TDI da 7/2004
AUDI A6 2.0 TDI da 7/2004 fino a 10/2008
AUDI A6 2.0 TFSI da 6/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES007 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C 7SEU / KOŁO 104 MM - PV6 ŁOŻYSKO 35x52x22 AUDI NR ORGINAŁU: 447190-668

SPRZĘGŁO ES007 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C 7SEU / KOŁO 104 MM - PV6 ŁOŻYSKO 35x52x22 AUDI NR ORGINAŁU: 447190-668

30 Inne produkty w tej samej kategorii: