W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES011 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SE / 6SE - 105 MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35x52x12

279,00 zł

A.SP.SP.DO.011

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

LEXUS, TOYOTA
NR ORYGINAŁU: 447260-0191 / 88310-05080 / 88310-0F010 / 88310-05100 / 88310-05101 / 447220-9750 / 447220-9751 / 447220-9752 / 447220-9754 / 447260-1060 / 447260-1062 / 8831005100 / 8831005101 / 8831005110 / 883100F021

PASUJE DO SPRĘŻARKI: 1201291

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15268
DENSO 447190-5450
DENSO 4471905450
DENSO 4471905451
DENSO 4471905452
DENSO 4471905453
DENSO 4471905454
DENSO

DENSO 4471905456
DENSO 4471905457
DENSO 4471905458
DENSO 4471905459
DENSO DCP50122
HELLA 8FK351125191
HOFFER K15268
TOYOT 88310-05101
TOYOT 88310-0F021
TOYOT 8831005101
TOYOT 883100F021

TOYOTA Avensis 2.0 D-4D da 4/2003 fino a 4/2006
TOYOTA Corolla Verso II: Corolla Verso 2.0 D4d 5P 2004-02 2005-08
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES011 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SE / 6SE - 105 MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES011 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SE / 6SE - 105 MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: