W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES003 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO KOŁO 100 MM - PV4 ŁOŻYSKO 35x52x12

235,00 zł

A.SP.SP.DO.003

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

BMW E90/E60
NR ORYGINAŁU: 64526917859 / 64526983098 / 64 52 6 917 859 / 447180-6764 / 6983098 / 64509174802 / 9174802 / 64526917859 / 64526983098 / 6917859

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15124
BMW 64506901783
BMW 64509174802
BMW 64526917859
BMW 64526983098
DENSO 2483001090
DENSO 4471500970
DENSO 4471500971
DENSO 4471500972
DENSO 4471500973
DENSO 4471500974
DENSO 4471500975
DENSO 4471500976
DENSO 4471500977
DENSO 4471500978
DENSO 4471500979
DENSO 447180-6760
DENSO 4471806760
DENSO 4471806761
DENSO 4471806762
DENSO 4471806763
DENSO 4471806764
DENSO 4471806765
DENSO 4471806766
DENSO 4471806767
DENSO 4471806768
DENSO 4471806769
DENSO 447190-7760
DENSO 4471907210
DENSO 4471907211
DENSO 4471907212
DENSO 4471907213
DENSO 4471907214
DENSO 4471907215
DENSO 4471907216
DENSO 4471907217
DENSO 4471907218
DENSO 4471907219
DENSO 4471907760
DENSO 4471907761
DENSO 4471907762
DENSO 4471907763
DENSO 4471907764
DENSO 4471907765
DENSO 4471907766
DENSO 4471907767
DENSO 4471907768
DENSO 4471907769
DENSO 4472209370
DENSO DCP05020
HELLA 8FK351110841
HELLA 8FK351322751
HOFFER K15124
VALEO 813194
BMW Sr.5 E60 520 i da 7/2003 fino a 5/2005
BMW Sr.5 E60 525 d da 12/2004 fino a 9/2005
BMW Sr.5 E60 525 d da 6/2004 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E60 525 i da 9/2003 fino a 5/2005
BMW Sr.5 E60 530 d da 7/2003 fino a 8/2005
BMW Sr.5 E60 530 d da 8/2005 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E60 530 i da 7/2003 fino a 5/2005
BMW Sr.5 E60 530 xd da 7/2005 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E60 535 d da 9/2004 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E61 520 i da 6/2004 fino a 5/2005
BMW Sr.5 E61 525 d da 12/2004 fino a 9/2005
BMW Sr.5 E61 525 d da 6/2004 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E61 525 i da 6/2004 fino a 5/2005
BMW Sr.5 E61 530 d da 6/2004 fino a 8/2005
BMW Sr.5 E61 530 d da 8/2005 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E61 530 i da 6/2004 fino a 5/2005
BMW Sr.5 E61 530 xd da 7/2005 fino a 2/2007
BMW Sr.5 E61 535 d da 9/2004 fino a 2/2007
BMW Sr.7 E65 730 d da 10/2003 fino a 2/2005
BMW Sr.7 E65 730 i da 3/2003 fino a 2/2005
BMW Sr.7 E65 730 Ld da 7/2005 fino a 8/2008
BMW Sr.7 E66 730 d da 10/2003 fino a 2/2005
BMW Sr.7 E66 730 i da 3/2003 fino a 2/2005
BMW Sr.7 E66 730 Ld da 7/2005 fino a 8/2008
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES003 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO KOŁO 100 MM - PV4 ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES003 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO KOŁO 100 MM - PV4 ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: