W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES002 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SE / 7SE KOŁO 110 MM / 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

230,00 zł

A.SP.SP.DO.002

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI, MERCEDES, SKODA, VW
NR ORYGINAŁU: 6Q0820808 / 6Q0820803H / 8Q0820803H / 8Q0820803R / 8Z0260805A / 6Q0820803D / 6Q0820803G / 6Q0820803H / 6Q0820803J / 6Q0820803K / 6Q0820803P / 6Q0820803Q / 6Q0820803R / 6Q0820808 / 6Q0820808D / 6Q0820808E / 6Q0820808G /

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15076
DENSO 2483000610
DENSO 447170-6170
DENSO 4471706170
DENSO 4471706171
DENSO 4471706172
DENSO 4471706173
DENSO 4471706174
DENSO 4471706175
DENSO 4471706176
DENSO 4471706177
DENSO 4471706178
DENSO 4471706179
DENSO 4471807280
DENSO 447190-4360
DENSO 4471904360
DENSO 4471904361
DENSO 4471904362
DENSO 4471904363
DENSO 4471904364
DENSO 4471904365
DENSO 4471904366
DENSO 4471904367
DENSO 4471904368
DENSO 4471904369
DENSO 4471907620
DENSO 4471908890
DENSO 4472208120
DENSO 4472209690
DENSO 4472600770
DENSO 4472601590
DENSO 4473008820
DENSO DCP27001
DENSO DCP32004
HELLA 8FK351110241
HELLA 8FK351110741
HELLA 8FK351316991
HOFFER K15076
SEAT 6Q0820803D
SEAT 6Q0820803J
SEAT 6Q0820803P
SEAT 6Q0820803R
SKODA 6Q0820803D
SKODA 6Q0820803J
SKODA 6Q0820803P
SKODA 6Q0820803R
VALEO 699383
VW 6Q0820803D
VW 6Q0820803J
VW 6Q0820803P
VW 6Q0820803R
SEAT Cordoba 1.4 16V da 10/2002 fino a 5/2004
SEAT Cordoba 1.4 TDI da 10/2002 fino a 5/2004
SEAT Cordoba 1.6 da 4/2003 fino a 5/2004
SEAT Cordoba 1.9 SDI da 9/2002 fino a 5/2004
SEAT Cordoba 1.9 TDI da 10/2002 fino a 5/2004
SEAT Cordoba 2.0 da 9/2002 fino a 5/2004
SEAT Ibiza 1.4 16V da 2/2002 fino a 12/2005
SEAT Ibiza 1.4 TDI da 5/2002 fino a 5/2004
SEAT Ibiza 1.6 da 2/2003
SEAT Ibiza 1.9 SDI da 2/2002 fino a 5/2004
SEAT Ibiza 1.9 TDI da 2/2002 fino a 5/2004
SEAT Ibiza 1.9 TDI Cupra R da 3/2004 fino a 5/2004
SEAT Ibiza 2.0 da 4/2002 fino a 5/2004
SKODA Fabia 1.4 da 8/1999 fino a 7/2003
SKODA Fabia 1.4 16V da 12/1999 fino a 3/2002
SKODA Fabia 1.9 SDI da 12/1999 fino a 3/2002
SKODA Fabia 1.9 TDI da 1/2000 fino a 3/2002
SKODA Fabia 2.0 da 7/2001 fino a 3/2002
VOLKSWAGEN Lupo 1.4 FSI da 2/2001 fino a 9/2003
VOLKSWAGEN Polo 1.4 16V da 10/2001 fino a 12/2005
VOLKSWAGEN Polo 1.4 16V da 10/2001 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Polo 1.4 FSI da 2/2002 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Polo 1.4 TDI da 10/2001 fino a 6/2005
VOLKSWAGEN Polo 1.9 SDI da 10/2001 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Polo 1.9 TDI da 10/2001 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Polo 1.9 TDI da 11/2003 fino a 5/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES002 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SE / 7SE KOŁO 110 MM / 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES002 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SE / 7SE KOŁO 110 MM / 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

Powiązane produkty

30 Inne produkty w tej samej kategorii: