W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES004 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SE / 7SE KOŁO 11MM - PV6 ŁOŻYSKO - 35x52x12

249,00 zł

A.SP.SP.DO.004

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES W211
NR ORYGINAŁU: 4471805650 / 4471908341 / .0002306511 / .0002308011 / A0002308111 / A0002308511 / A0002308811 / A0002309011 / A0012301411 / A0012301711

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15258
DENSO 4471502730
DENSO 447180-6670
DENSO 4471806670
DENSO 4471806671
DENSO 4471806672
DENSO 4471806673
DENSO 4471806674
DENSO 4471806675
DENSO 4471806676
DENSO 4471806677
DENSO 4471806678
DENSO 4471806679
DENSO 447190-8340
DENSO 4471908340
DENSO 4471908341
DENSO 4471908342
DENSO 4471908343
DENSO 4471908344
DENSO 4471908345
DENSO 4471908346
DENSO 4471908347
DENSO 4471908348
DENSO 4471908349
DENSO 4472602650
DENSO DCP17075
HELLA 8FK351316291
HELLA 8FK351322391
HELLA 8FK351322891
HOFFER K15258
MERCE 0012301711
MERCE A0012301711
MERCEDES-BENZ W639 Viano 2.2 CDI da 9/2003
MERCEDES-BENZ W639 Viano 2.2 CDI da 8/2005
MERCEDES-BENZ W639 Vito 109 CDI da 9/2003
MERCEDES-BENZ W639 Vito 109 CDI da 9/2006
MERCEDES-BENZ W639 Vito 111 CDI da 9/2003 fino al 2006
MERCEDES-BENZ W639 Vito 115 CDI da 9/2003
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES004 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SE / 7SE 
 KOŁO 11MM
 - PV6
 ŁOŻYSKO - 35x52x12

SPRZĘGŁO ES004 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SE / 7SE KOŁO 11MM - PV6 ŁOŻYSKO - 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: