W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES006 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C KOŁO 114 MM - PK4 / ŁOŻYSKO 35x52x22

215,00 zł

A.SP.SP.DO.006

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN
NR ORYGINAŁU: 4B0260805G / 4B0260805K / 4B0260805M / 8E0260805D / 8E0260805AB / 8E0260805D / 8E0260805M / 8E0260805H / 8E0260805T / 447170-9090 / 447180-5350 / 447180-5370 / 447220-8400 / 447220-8403 / 447220-8681 / 447300/9590

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201150

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15067
AUDI 4B0260805G
AUDI 4B0260805K
AUDI 4B0260805M
DENSO 447150-0110
DENSO 4471500110
DENSO 4471500111
DENSO 4471500112
DENSO 4471500113
DENSO 4471500114
DENSO 4471500115
DENSO 4471500116
DENSO 4471500117
DENSO 4471500118
DENSO 4471500119
DENSO 447170-9090
DENSO 4471709090
DENSO 4471709091
DENSO 4471709092
DENSO 4471709093
DENSO 4471709094
DENSO 4471709095
DENSO 4471709096
DENSO 4471709097
DENSO 4471709098
DENSO 4471709099
DENSO 4471709380
DENSO 447180-5370
DENSO 4471805350
DENSO 4471805370
DENSO 4471805371
DENSO 4471805372
DENSO 4471805373
DENSO 4471805374
DENSO 4471805375
DENSO 4471805376
DENSO 4471805377
DENSO 4471805378
DENSO 4471805379
DENSO 4472208680
DENSO 4472208810
DENSO 4473009590
DENSO 4473009600
DENSO DCP02011
DENSO DCP02013
HELLA 8FK351132611
HELLA 8FK351322781
HOFFER K15067
VW 4B0260805G
VW 4B0260805K
VW 4B0260805M

AUDI A4 8E2 1.9 2000-10 2004-10
AUDI A4 8E5 Avant 1.9 2001-04 2004-10
AUDI A6 4B 1.9 2001-06 2004-07
AUDI A6 4B Avant 1.9 2001-06 2004-07
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES006 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C  KOŁO 114 MM - PK4 / ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES006 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C KOŁO 114 MM - PK4 / ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: