W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES008 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO - KOŁO 115 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

235,00 zł

A.SP.SP.DO.008

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI A6
NR ORYGINAŁU: 4F0260805Q / 4F0260805M

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15270
AUDI 4F0260805D
AUDI 4F0260805F
AUDI 4F0260805K
AUDI 4F0260805Q
DENSO 2483000260
DENSO 2483000710
DENSO 2483000800
DENSO 2483001240
DENSO 2483001710
DENSO 447150-1700
DENSO 4471501700
DENSO 4471501701
DENSO 4471501702
DENSO 4471501703
DENSO 4471501704
DENSO 4471501705
DENSO 4471501706
DENSO 4471501707
DENSO 4471501708
DENSO 4471501709
DENSO 447180-7710
DENSO 4471807700
DENSO 4471807710
DENSO 4471807711
DENSO 4471807712
DENSO 4471807713
DENSO 4471807714
DENSO 4471807715
DENSO 4471807716
DENSO 4471807717
DENSO 4471807718
DENSO 4471807719
DENSO 4471807720
DENSO 4471807730
DENSO 447190-4910
DENSO 447190-6430
DENSO 447190-8060
DENSO 4471904910
DENSO 4471904911
DENSO 4471904912
DENSO 4471904913
DENSO 4471904914
DENSO 4471904915
DENSO 4471904916
DENSO 4471904917
DENSO 4471904918
DENSO 4471904919
DENSO 4471906430
DENSO 4471906431
DENSO 4471906432
DENSO 4471906433
DENSO 4471906434
DENSO 4471906435
DENSO 4471906436
DENSO 4471906437
DENSO 4471906438
DENSO 4471906439
DENSO 4471908060
DENSO 4471908061
DENSO 4471908062
DENSO 4471908063
DENSO 4471908064
DENSO 4471908065
DENSO 4471908066
DENSO 4471908067
DENSO 4471908068
DENSO 4471908069
DENSO 4472209800
DENSO 4472209830
DENSO DCP02016
HOFFER K15270
VW 4F0260805D
VW 4F0260805F
VW 4F0260805K
VW 4F0260805Q

Zastosowanie:

AUDI A4 1.6 B5 8D 2000-2001 1595ccm ALZ
AUDI A4 1.6 B6 8E 2000-2004 1595ccm ALZ
AUDI A4 1.6 B7 8E 2004-2006 1595ccm ALZ
AUDI A4 1.8 B6 B7 2002-2005 1781ccm AMB
AUDI A4 1.8 T B6 B7 2002-2006 1781ccm BFB
AUDI A4 1.8 T B7 8E 2004-2006 1781ccm BFB
AUDI A4 1.8 T B6 8E 2000-2004 1781ccm BFB BKB
AUDI A4 1.9 TDI B6 8E 2000-2004 1896ccm AVB AVF AWX
AUDI A4 1.9 TDI B6 8E 2004- 1896ccm BKE
AUDI A4 1.9 TDI B7 8E 2004-2006 1896ccm BKE BRB
AUDI A4 2.0 B6 8E 2000-2004 1984ccm ALT
AUDI A4 2.0 B7 8E 2004-2006 1984ccm ALT
AUDI A4 2.0 B6 B7 2004-2005 1984ccm ALT
AUDI A4 2.0 FSI B6 8E 2002-2004 1984ccm AWA
AUDI A4 2.0 TDI B7 8E 2004-2006 1968ccm BLB BRE BNA BPW BRF
AUDI A4 2.0 TDI B6 B7 2006-2009 1968ccm BPW BRC
AUDI A4 2.0 TFSI B7 8E 2004-2006 1984ccm BPJ BYK BGB BWE BUL
AUDI A4 2.7 TDI B6 B7 2006-2009 2698ccm BPP
AUDI A4 2.7 TDI B7 8E 2005-2008 2698ccm BPP BSG
AUDI A4 3.0 TDI B7 8E 2004-2008 2967ccm ASB BKN
AUDI A4 3.0 TDI B6 B7 2006-2009 2967ccm ASB BKN
AUDI A6 2.0 TDI C6 4F 2004-2006 1968ccm BLB BNA BRE BRF BVG
AUDI A6 2.0 TFSI C6 4F 2005-2011 1984ccm BPJ BYK
AUDI A6 2.7 TDI C6 4F 2004-2008 2698ccm BSG BPP CANA CANB
AUDI A6 2.7 TDI quattro C6 4F 2004-2008 2698ccm BSG BPP CANC
AUDI A6 3.0 TDI C6 4F 2004-2008 2967ccm ASB BNG BMK CDYB CDYA CDYC
AUDI A6 4.2 quattro C5 4B 2002-2005 4172ccm ARS ASG
AUDI A8 3.0 TDI quattro 4E 2003-2010 2967ccm ASB BNG
AUDI RS6 4.2 quattro C5 4B 2002-2005 4172ccm BCY
AUDI S6 4.2 quattro C5 4B 2002-2005 4172ccm ANK AQJ
AUDI A8 3.0 4E 2006-2010 2976ccm ASN BBJ
AUDI A8 4.0 TDI quattro 4E 2003-2005 3936ccm ASE
AUDI A8 4.2 TDI quattro 4E 2005-2010 4134ccm BMC BVN
AUDI A8 4.2 TDI quattro 4H 2010- 4134ccm CDSB CTEC
AUDI Q7 4.2 TDI 4L 2007- 4134ccm BTR CCFA CCFC
AUDI Q7 3.0 TDI 4L 2006-2010 2967ccm BKS BUN BUG CASB CATA CASA CCMA
VW VOLKSWAGEN Phaeton 3.0 V6 TDI 3D 2004- 2967ccm BMK CARA CEXA CARB
VW VOLKSWAGEN Touareg 3.0 V6 TDI 7L 2004-2010 2967ccm BKS BUN CASB CATA CASA CASC
VW VOLKSWAGEN Touareg 3.0 V6 TDI 7P 2010- 2976ccm CJMA CASD CASA CNRB CJGD
VW VOLKSWAGEN Touareg 3.0 V6 TDI 7P 2010- 2967ccm CATA
VW VOLKSWAGEN Touareg 3.0 V6 TDI 7P 2014- 2967ccm CVVA
VW VOLKSWAGEN Touareg 4.2 V8 TDI 7P 2010- 4134ccm CKDA
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES008 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO - KOŁO 115 MM
 - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES008 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO - KOŁO 115 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: