W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES009 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO - KOŁO 110 MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35x52x12

279,00 zł

A.SP.SP.DO.009

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES
NR ORYGINAŁU: 0012303611 / 0012309111 / 0022301411

PASUJE DO SPRĘŻARKI: 1201212

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15147
DENSO 447150-0380
DENSO 4471500380
DENSO 4471500381
DENSO 4471500382
DENSO 4471500383
DENSO 4471500384
DENSO 4471500385
DENSO 4471500386
DENSO 4471500387
DENSO 4471500388
DENSO 4471500389
DENSO 447180-6650
DENSO 4471806650
DENSO 4471806651
DENSO 4471806652
DENSO 4471806653
DENSO 4471806654
DENSO 4471806655
DENSO 4471806656
DENSO 4471806657
DENSO 4471806658
DENSO 4471806659
DENSO 447190-5230
DENSO 447190-7700
DENSO 4471905230
DENSO 4471905231
DENSO 4471905232
DENSO 4471905233
DENSO 4471905234
DENSO 4471905235
DENSO 4471905236
DENSO 4471905237
DENSO 4471905238
DENSO 4471905239
DENSO 4471907700
DENSO 4471907701
DENSO 4471907702
DENSO 4471907703
DENSO 4471907704
DENSO 4471907705
DENSO 4471907706
DENSO 4471907707
DENSO 4471907708
DENSO 4471907709
DENSO DCP17071
HELLA 8FK351110361
HELLA 8FK351110861
HOFFER K15147
MERCE 00123009111
MERCE 0012303611
MERCE 0012309111
MERCE 0022301411
MERCE 0022304811
MERCE A0012303611
MERCE A0012309111
MERCE A0022301411
MERCE A0022304811
VALEO 813196
MERCEDES-BENZ W169 Classe A 160 CDI da 9/2004
MERCEDES-BENZ W169 Classe A 180 CDI da 9/2004
MERCEDES-BENZ W169 Classe A 200 CDI da 9/2004
MERCEDES-BENZ W245 Classe B 180 CDI da 3/2005
MERCEDES-BENZ W245 Classe B 200 CDI da 3/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES009 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO - KOŁO 110 MM
 - PK5 - 
ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES009 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO - KOŁO 110 MM - PK5 - ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: