W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES010 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C - KOŁO - 112 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x20

285,00 zł

A.SP.SP.DO.010

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

SEAT / AUDI / SKODA
NR ORYGINAŁU: 6Q0820808, 6Q0820803H / 8Q0820803H / 8Q0820803R, 8Z0260805A / 6Q0820803D / 6Q0820803G / 6Q0820803H / 6Q0820803J / 6Q0820803K / 6Q0820803P / 6Q0820803Q / 6Q0820803R / 6Q0820808 / 6Q0820808D / 6Q0820808E / 6Q0820808G /

PASUJE DO SPRĘŻARKI: 1201144

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15057
AUDI 8Z0260805
AUDI 8Z0260805A
DENSO 447170-6370
DENSO 4471706370
DENSO 4471706371
DENSO 4471706372
DENSO 4471706373
DENSO 4471706374
DENSO 4471706375
DENSO 4471706376
DENSO 4471706377
DENSO 4471706378
DENSO 4471706379
DENSO 447190-4320
DENSO 4471904320
DENSO 4471904321
DENSO 4471904322
DENSO 4471904323
DENSO 4471904324
DENSO 4471904325
DENSO 4471904326
DENSO 4471904327
DENSO 4471904328
DENSO 4471904329
DENSO 4472208190
DENSO 4472600790
DENSO 4473008820
DENSO DCP02007
HELLA 8FK351110241
HELLA 8FK351110741
HELLA 8FK351316991
HOFFER K15057
VALEO 699378
VW 8Z0260805
VW 8Z0260805A
AUDI A2 1.2 TDI da 3/2001 fino a 8/2005
AUDI A2 1.4 da 2/2000 fino a 8/2005
AUDI A2 1.4 TDI da 2/2000 fino a 8/2005
AUDI A2 1.4 TDI da 11/2003 fino a 8/2005
AUDI A2 1.6 FSI da 5/2002 fino a 8/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES010 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C - KOŁO - 112 MM
 - PK6
 -  ŁOŻYSKO 35x52x20

SPRZĘGŁO ES010 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C - KOŁO - 112 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x20

30 Inne produkty w tej samej kategorii: