W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES020 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C 7SEU17C KOŁO 115 MM - PK7 - ŁOŻYSKO 35x52x22

275,00 zł

A.SP.SP.DO.020

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI / MERCEDES
NR ORYGINAŁU: 0002304511 / 0002305511 / 0002306211 / 0002309711 / 0012302611 / 0012305511 / 447180-4450 / 447180-9711 / 447220-8843

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201719, 1201632,

DENSO 2483000740
DENSO 447150-0470
DENSO 4471500460
DENSO 4471500470
DENSO 4471500471
DENSO 4471500472
DENSO 4471500473
DENSO 4471500474
DENSO 4471500475
DENSO 4471500476
DENSO 4471500477
DENSO 4471500478
DENSO 4471500479
DENSO 447180-4450
DENSO 447180-7150
DENSO 447180-7650
DENSO 447180-9710
DENSO 4471804450
DENSO 4471804451
DENSO 4471804452
DENSO 4471804453
DENSO 4471804454
DENSO 4471804455
DENSO 4471804456
DENSO 4471804457
DENSO 4471804458
DENSO 4471804459
DENSO 4471807150
DENSO 4471807151
DENSO 4471807152
DENSO 4471807153
DENSO 4471807154
DENSO 4471807155
DENSO 4471807156
DENSO 4471807157
DENSO 4471807158
DENSO 4471807159
DENSO 4471807650
DENSO 4471807651
DENSO 4471807652
DENSO 4471807653
DENSO 4471807654
DENSO 4471807655
DENSO 4471807656
DENSO 4471807657
DENSO 4471807658
DENSO 4471807659
DENSO 4471809710
DENSO 4471809711
DENSO 4471809712
DENSO 4471809713
DENSO 4471809714
DENSO 4471809715
DENSO 4471809716
DENSO 4471809717
DENSO 4471809718
DENSO 4471809719
DENSO 4472209230
DENSO 4472209790
DENSO 4472600230
DENSO DCP17038
HELLA 8FK351322421
HELLA 8FK351322921
HELLA 8FK351340091
HOFFER K15081
MERCE 0002306211
MERCE 0002309711
MERCE 0012304511
MERCE 0012305511
MERCE 002309711
MERCE A0002306211
MERCE A0002309711
MERCE A0012304511
MERCE A0012305511
VALEO 813137

MERCEDES-BENZ C203 CLK 200 CGI Kompressor da 7/2003 fino al 2005
MERCEDES-BENZ C203 CLK 200 Kompressor da 9/2002 fino al 2006
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 180 Kompressor da 5/2002 fino al 2008
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 200 CGI Kompressor da 3/2003 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 230 Kompressor da 5/2002 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 200 Kompressor da 11/2002 fino al 2006
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 200 Kompressor da 4/2006 fino al 2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES020 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C 7SEU17C 
KOŁO 115 MM - PK7 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES020 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C 7SEU17C KOŁO 115 MM - PK7 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: