W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES021 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO / KOŁO 110 MM - PK8 - ŁOŻYSKO 35x52x12

275,00 zł

A.SP.SP.DO.021

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES
NR ORYGINAŁU: 447260-0850 / 447190-4843

DENSO 447150-0280
DENSO 447150-0530
DENSO 4471500240
DENSO 4471500241
DENSO 4471500242
DENSO 4471500243
DENSO 4471500244
DENSO 4471500245
DENSO 4471500246
DENSO 4471500247
DENSO 4471500248
DENSO 4471500249
DENSO 4471500280
DENSO 4471500281
DENSO 4471500282
DENSO 4471500283
DENSO 4471500284
DENSO 4471500285
DENSO 4471500286
DENSO 4471500287
DENSO 4471500288
DENSO 4471500289
DENSO 4471500530
DENSO 4471500531
DENSO 4471500532
DENSO 4471500533
DENSO 4471500534
DENSO 4471500535
DENSO 4471500536
DENSO 4471500537
DENSO 4471500538
DENSO 4471500539
DENSO 4471501250
DENSO 4471501251
DENSO 4471501252
DENSO 4471501253
DENSO 4471501254
DENSO 4471501255
DENSO 4471501256
DENSO 4471501257
DENSO 4471501258
DENSO 4471501259
DENSO 4471809970
DENSO 4471809971
DENSO 4471809972
DENSO 4471809973
DENSO 4471809974
DENSO 4471809975
DENSO 4471809976
DENSO 4471809977
DENSO 4471809978
DENSO 4471809979
DENSO 447190-3060
DENSO 447190-8420
DENSO 4471903060
DENSO 4471903061
DENSO 4471903062
DENSO 4471903063
DENSO 4471903064
DENSO 4471903065
DENSO 4471903066
DENSO 4471903067
DENSO 4471903068
DENSO 4471903069
DENSO 4471904840
DENSO 4471904841
DENSO 4471904842
DENSO 4471904843
DENSO 4471904844
DENSO 4471904845
DENSO 4471904846
DENSO 4471904847
DENSO 4471904848
DENSO 4471904849
DENSO 4471908420
DENSO 4471908421
DENSO 4471908422
DENSO 4471908423
DENSO 4471908424
DENSO 4471908425
DENSO 4471908426
DENSO 4471908427
DENSO 4471908428
DENSO 4471908429
DENSO 4472602870
DENSO 4472602880
DENSO DCP17062
DENSO DCP17063
HOFFER K15204
MERCE 0012308311
MERCE 0012308811
MERCE 0022305311
MERCE 0022305611
MERCE A0012308311
MERCE A0012308811
MERCE A0022305611

MERCEDES-BENZ W164 Classe ML 280 CDI 4-matic da 7/2005 fino al 2009
MERCEDES-BENZ W164 Classe ML 320 CDI 4-matic da 7/2005 fino al 2009
MERCEDES-BENZ W164 Classe ML 420 CDI 4-matic da 2/2006 fino al 2009
MERCEDES-BENZ W251 Classe R 280 CDI da 5/2006
MERCEDES-BENZ W251 Classe R 280 CDI 4-matic da 5/2006
MERCEDES-BENZ W251 Classe R 320 CDI 4-matic da 1/2006
MERCEDES-BENZ X164 Classe GL 320 CDI da 9/2006 fino al 2009
MERCEDES-BENZ X164 Classe GL 420 CDI da 9/2006 fino al 2009
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES021 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO / KOŁO 110 MM
 - PK8
 - ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES021 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO / KOŁO 110 MM - PK8 - ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: