W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES025 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C / KOŁO ŚR. - 115 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

290,00 zł

A.SP.SP.DO.025

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES
NR ORYGINAŁU: 447220-8222,0002306411 / 0002306511 / 0002308811 / 0002309511 / 0012300811 / 0012301211/ 0012308111 / A0002306411 / A0002306511 / A0002308811 / A0002309511 / A0012300811 / A0012301211 / A0012308111

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻARKI: 1201874, 1201679

DENSO 2483000020
DENSO 2483000250
DENSO 44710-7000
DENSO 447107000
DENSO 4471502760
DENSO 4471502780
DENSO 447170-8330
DENSO 4471707000
DENSO 4471708330
DENSO 4471708331
DENSO 4471708332
DENSO 4471708333
DENSO 4471708334
DENSO 4471708335
DENSO 4471708336
DENSO 4471708337
DENSO 4471708338
DENSO 4471708339
DENSO 447180-4150
DENSO 4471804150
DENSO 4471804151
DENSO 4471804152
DENSO 4471804153
DENSO 4471804154
DENSO 4471804155
DENSO 4471804156
DENSO 4471804157
DENSO 4471804158
DENSO 4471804159
DENSO 4471804750
DENSO 447190-8280
DENSO 4471908280
DENSO 4471908281
DENSO 4471908282
DENSO 4471908283
DENSO 4471908284
DENSO 4471908285
DENSO 4471908286
DENSO 4471908287
DENSO 4471908288
DENSO 4471908289
DENSO 4471908370
DENSO 4472208220
DENSO 4472209150
DENSO 4473008980
DENSO DCP17026
DENSO DCP17064
HELLA 8FK351126951
HELLA 8FK351316291
HELLA 8FK351322391
HELLA 8FK351322891
HOFFER K15111
MERCE 0002306511
MERCE 0002308511
MERCE 0002309011
MERCE A0002306511
MERCE A0002308511
MERCE A0002309011
VALEO 699388
VALEO 813157

MERCEDES-BENZ C215 CL 55 AMG Kompressor da 6/2002 fino al 2006
MERCEDES-BENZ C215 CL 600 da 9/1999 fino al 2002
MERCEDES-BENZ C215 CL 600 da 9/2002 fino al 2006
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 180 da 10/2000 fino al 2002
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 200 CDI da 2/2001 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 200 CDI da 9/2000 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 200 CDI da 4/2003 fino al 2008
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 200 Kompressor da 5/2000 fino al 2002
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 220 CDI da 5/2000 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 220 CDI da 2/2004 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 230 Kompressor da 3/2001 fino al 2002
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 240 da 5/2000 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 240 4-matic da 7/2002 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 270 CDI da 12/2000 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 30 CDI da 1/2003 fino al 2008
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 320 da 5/2000 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 320 4-matic da 7/2002 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 350 da 1/2005 fino al 2008
MERCEDES-BENZ W220 Classe S 55 AMG Kompressor da 6/2002 fino al 2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES025 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C / KOŁO ŚR. - 115 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES025 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C / KOŁO ŚR. - 115 MM - PK6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: