W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

CEWKA EC055 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKI DELPHI CVC - 6CVC

97,99 zł

CP.A.SP.CE.DI.055

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harrison

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

A: 100 mm
B: 66 mm
C: 45 mm
E: 25 mm

BOLEC USTALAJĄCY NA GODZ. 10

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201669

RENAULT - NISSAN ALMERA II - MEGANE I, II - SCENIC II

Renault 8200316164
Renault 8200050141
Renault 8200660110
Renault 8200940837
Renault 8200470242
Renault 8200600110
Renault 7711135105
Delphi-Harrison 1140169
Delphi-Harrison 01139025
Delphi-Harrison 1140017
Delphi-Harrison 1139025
Delphi-Harrison 01140543
Delphi-Harrison 01140854
Delphi-Harrison 01140169
Delphi-Harrison 1140543
Delphi-Harrison 1140854
Delphi-Harrison 1139026
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CEWKA EC055 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKI DELPHI CVC - 6CVC

CEWKA EC055 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKI DELPHI CVC - 6CVC