W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES014 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C KOŁO 110 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x52x22, FIAT, GM, OPEL

275,00 zł

A.SP.SP.DO.014

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201417

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15209
DENSO 2483001840
DENSO 447190-5040
DENSO 4471905040
DENSO 4471905041
DENSO 4471905042
DENSO 4471905043
DENSO 4471905044
DENSO 4471905045
DENSO 4471905046
DENSO 4471905047
DENSO 4471905048
DENSO 4471905049
DENSO 4472600360
DENSO 5E5275200
DENSO DCP20021
HELLA 8FK351114091
HELLA 8FK351114591
HOFFER K15209
OPEL 55701200
OPEL 6854091
OPEL 6854102
OPEL 93190812
OPEL Corsa D 1.0 da 7/2006
OPEL Corsa D 1.0 da 1/2010
OPEL Corsa D 1.2 da 7/2006
OPEL Corsa D 1.2 da 6/2010
OPEL Corsa D 1.4 da 9/2009
OPEL Corsa D 1.4 da 7/2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES014 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C KOŁO 110 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x52x22, FIAT, GM, OPEL

SPRZĘGŁO ES014 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C KOŁO 110 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x52x22, FIAT, GM, OPEL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: