W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES016 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU12C - KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

275,00 zł

A.SP.SP.DO.016

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI A6, A4
NR ORGINAŁU: 4B0260805J / 8E0260805C

PASUJE DO SPRĘŻAREK: 1201418 / 1201329
AUDI 8E0260805C
DENSO 447170-7940
DENSO 4471707940
DENSO 4471707941
DENSO 4471707942
DENSO 4471707943
DENSO 4471707944
DENSO 4471707945
DENSO 4471707946
DENSO 4471707947
DENSO 4471707948
DENSO 4471707949
DENSO 447190-8680
DENSO 4471908680
DENSO 4471908681
DENSO 4471908682
DENSO 4471908683
DENSO 4471908684
DENSO 4471908685
DENSO 4471908686
DENSO 4471908687
DENSO 4471908688
DENSO 4471908689
DENSO 4472208430
DENSO 4473009600
DENSO DCP02008
HOFFER K15093
VALEO 699381
VW 8E0260805C
AUDI A4 2.5 TDI da 8/2001 fino a 7/2002
AUDI A4 2.5 TDI da 7/2002 fino a 1/2003
AUDI A4 2.5 TDI da 10/2000 fino a 12/2002
AUDI A6 2.5 TDI da 7/2000 fino a 5/2001
AUDI A6 2.5 TDI da 8/2001 fino a 6/2002
AUDI A6 2.5 TDI da 7/2002 fino a 7/2004
AUDI A6 2.5 TDI da 7/2000 fino a 7/2004
AUDI A6 2.5 TDI Quattro da 7/2000 fino a 7/2004
AUDI A6 2.5 TDI Quattro da 7/2000 fino a 5/2001
AUDI Allroad 2.5 TDI Quattro da 6/2003
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES016 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU12C - KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES016 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU12C - KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: