W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES018 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO / KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35X52X22

275,00 zł

A.SP.SP.DO.018

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

BMW 7
NR ORYGINAŁU: 64526925721 / 64526921649 / 64506901781 / 4471807550 / 4471807555

BMW 64506901781
BMW 64509175481
BMW 64526921649
BMW 64526925721
BMW 64529175670
DENSO 2483000400
DENSO 4471708200
DENSO 4471708201
DENSO 4471708202
DENSO 4471708203
DENSO 4471708204
DENSO 4471708205
DENSO 4471708206
DENSO 4471708207
DENSO 4471708208
DENSO 4471708209
DENSO 447180-7550
DENSO 4471807550
DENSO 4471807551
DENSO 4471807552
DENSO 4471807553
DENSO 4471807554
DENSO 4471807555
DENSO 4471807556
DENSO 4471807557
DENSO 4471807558
DENSO 4471807559
DENSO 4471809520
DENSO 4471809521
DENSO 4471809522
DENSO 4471809523
DENSO 4471809524
DENSO 4471809525
DENSO 4471809526
DENSO 4471809527
DENSO 4471809528
DENSO 4471809529
DENSO 4471909650
DENSO 4471909651
DENSO 4471909652
DENSO 4471909653
DENSO 4471909654
DENSO 4471909655
DENSO 4471909656
DENSO 4471909657
DENSO 4471909658
DENSO 4471909659
DENSO 4472209510
DENSO DCP05021
HELLA 8FK351110851
HOFFER K15123

BMW Sr.7 E65 735 i da 11/2001 fino a 10/2003
BMW Sr.7 E65 740 i da 7/2005 fino a 8/2008
BMW Sr.7 E65 745 i da 11/2001 fino a 2/2005
BMW Sr.7 E65 750 i da 7/2005 fino a 8/2008
BMW Sr.7 E65 760 i da 3/2005 fino a 8/2008
BMW Sr.7 E66 735 i da 11/2001 fino a 10/2003
BMW Sr.7 E66 740 i da 7/2005 fino a 8/2008
BMW Sr.7 E66 745 i da 11/2001 fino a 2/2005
BMW Sr.7 E66 750 i da 7/2005 fino a 8/2008
BMW Sr.7 E66 760 i da 3/2005 fino a 8/2008
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES018 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO / KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35X52X22

SPRZĘGŁO ES018 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO / KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35X52X22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: