W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES024 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C / KOŁO 110 MM - 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x12

0,00 zł

A.SP.SP.DO.024

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

BMW E90 / E91 3.0D
NR ORYGINAŁU: 447190-3783 / 64526956716-02

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻARKI : BMW E90/E91 3.0D

BMW 64526956716
DENSO 447150-0160
DENSO 4471500160
DENSO 4471500161
DENSO 4471500162
DENSO 4471500163
DENSO 4471500164
DENSO 4471500165
DENSO 4471500166
DENSO 4471500167
DENSO 4471500168
DENSO 4471500169
DENSO 447180-8930
DENSO 4471808930
DENSO 4471808931
DENSO 4471808932
DENSO 4471808933
DENSO 4471808934
DENSO 4471808935
DENSO 4471808936
DENSO 4471808937
DENSO 4471808938
DENSO 4471808939
DENSO 447190-3780
DENSO 4471903780
DENSO 4471903781
DENSO 4471903782
DENSO 4471903783
DENSO 4471903784
DENSO 4471903785
DENSO 4471903786
DENSO 4471903787
DENSO 4471903788
DENSO 4471903789
DENSO DCP05045
HELLA 8FK351322761
HOFFER K15205

BMW Sr.1 E81 130 i da 3/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.1 E81 130 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.1 E87 130 i da 3/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.1 E87 130 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 325 i da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 325 xi da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 330 i da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 330 xi da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 325 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 325 xi da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 330 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 330 xi da 9/2005 fino a 9/2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES024 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C / KOŁO 110 MM - 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES024 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C / KOŁO 110 MM - 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: