W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES030 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU16C 6SEU14C / KOŁO 125 MM - 7PK ŁOŻYSKO 35x52x22

285,00 zł

A.SP.SP.DO.030

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES NR ORYGINAŁU: 447190-3381 / A0012308011

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI:

DENSO 447150-0170
DENSO 4471500170
DENSO 4471500171
DENSO 4471500172
DENSO 4471500173
DENSO 4471500174
DENSO 4471500175
DENSO 4471500176
DENSO 4471500177
DENSO 4471500178
DENSO 4471500179
DENSO 447180-4470
DENSO 4471804470
DENSO 4471804471
DENSO 4471804472
DENSO 4471804473
DENSO 4471804474
DENSO 4471804475
DENSO 4471804476
DENSO 4471804477
DENSO 4471804478
DENSO 4471804479
DENSO 4472209520
DENSO DCP17051
DENSO DCP17103
HOFFER K15257
MERCE 0002309311
MERCE 0012308011
MERCE A0002309311
MERCE A0012308011

MERCEDES-BENZ R171 SLK 200 Kompressor da 3/2004
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES030 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU16C 6SEU14C / KOŁO 125 MM - 7PK  ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES030 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU16C 6SEU14C / KOŁO 125 MM - 7PK ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: