W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES032 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C KOŁO 105 MM - 7PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

290,00 zł

A.SP.SP.DO.032

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES
NR ORYGINAŁU: 447170-9910, 12300111

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI:

DENSO 4471502170
DENSO 4471502171
DENSO 4471502172
DENSO 4471502173
DENSO 4471502174
DENSO 4471502175
DENSO 4471502176
DENSO 4471502177
DENSO 4471502178
DENSO 4471502179
DENSO 447170-9910
DENSO 4471709910
DENSO 447190-7720
DENSO 4471907720
DENSO 4472200130
DENSO 4472208850
DENSO DCP17041
HOFFER K15176
MERCE 0012300111
MERCE A0012300111

MERCEDES-BENZ W220 Classe S 430 da 9/2002 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W220 Classe S 430 4-matic da 9/2002 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W220 Classe S 500 da 9/2002 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W220 Classe S 500 4-matic da 9/2002 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W220 Classe S 600 da 9/2002 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W220 Classe S 65 AMG da 9/2003 fino al 2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES032 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C  KOŁO 105 MM - 7PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES032 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C KOŁO 105 MM - 7PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: