W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES038 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI CVC / KOŁO 105MM - 6PV - ŁOŻYSKO 35X50X20

250,00 zł

A.SP.SP.DI.038

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harisson

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201235
6854056 6854057 13124751 R1580057 93190259
68540561 6854097 1854189 24466996

DENSO DCP20046
HELLA 8FK351135131
HELLA 8FK351135331
HELLA 8FK351135631
OPEL 13124751
OPEL 13286086
OPEL 13297443
OPEL 13322148
OPEL 24466996
OPEL 6854056
OPEL 6854057
OPEL 93190259
VALEO 813601

OPEL Astra H 1.7 CDTI da 3/2004
OPEL Astra H 1.7 CDTI da 2/2007
OPEL Astra H GTC 1.7 CDTI da 3/2005
OPEL Astra H GTC 1.7 CDTI da 2/2007
OPEL Zafira 1.7 CDTI da 1/2008
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES038 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI CVC / KOŁO 105MM - 6PV - ŁOŻYSKO 35X50X20

SPRZĘGŁO ES038 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI CVC / KOŁO 105MM - 6PV - ŁOŻYSKO 35X50X20

14 Inne produkty w tej samej kategorii: