W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES054 NAPĘD SPRĘZARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C - CARDAN - ŁOŻYSKO 35x52x12

295,00 zł

A.SP.SP.DO.054

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI - VW
NR ORYGINAŁU: 4F0260805E / 4F0260805F / 4F0260805L / 4F0260805AD / 4Z7260805D / 8E0260805AA / 4Z7260805E / 4Z7260805F

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPREŻAREK: 1201470

AUDI 4Z7260805D
AUDI 4Z7260805E
AUDI 4Z7260805F
DENSO 447180-3870
DENSO 4471803870
DENSO 4471803871
DENSO 4471803872
DENSO 4471803873
DENSO 4471803874
DENSO 4471803875
DENSO 4471803876
DENSO 4471803877
DENSO 4471803878
DENSO 4471803879
DENSO 447190-8690
DENSO 4471908690
DENSO 4471908691
DENSO 4471908692
DENSO 4471908693
DENSO 4471908694
DENSO 4471908695
DENSO 4471908696
DENSO 4471908697
DENSO 4471908698
DENSO 4471908699
DENSO DCP02055
HELLA 8FK351110831
HOFFER K15174
VW 4Z7260805D
VW 4Z7260805E
VW 4Z7260805F
.
AUDI Allroad 4.2 V8 quattro da 7/2002 fino a 8/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES054 NAPĘD SPRĘZARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C - CARDAN - ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES054 NAPĘD SPRĘZARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C - CARDAN - ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: