W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES059 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C KOŁO 110 MM - 6PV ŁOŻYSKO 35x52x12

290,00 zł

A.SP.SP.DO.059

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

BMW
NR ORYGINAŁU: 64526953474-03 / 64526956716 / 64526956716-04

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘZAREK: 1201627

BMW 64526956716
DENSO 447150-0160
DENSO 4471500160
DENSO 4471500161
DENSO 4471500162
DENSO 4471500163
DENSO 4471500164
DENSO 4471500165
DENSO 4471500166
DENSO 4471500167
DENSO 4471500168
DENSO 4471500169
DENSO 447180-8930
DENSO 4471808930
DENSO 4471808931
DENSO 4471808932
DENSO 4471808933
DENSO 4471808934
DENSO 4471808935
DENSO 4471808936
DENSO 4471808937
DENSO 4471808938
DENSO 4471808939
DENSO 447190-3780
DENSO 4471903780
DENSO 4471903781
DENSO 4471903782
DENSO 4471903783
DENSO 4471903784
DENSO 4471903785
DENSO 4471903786
DENSO 4471903787
DENSO 4471903788
DENSO 4471903789
DENSO DCP05045
HELLA 8FK351322761
HOFFER K15205
.
BMW Sr.1 E81 130 i da 3/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.1 E81 130 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.1 E87 130 i da 3/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.1 E87 130 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 325 i da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 325 xi da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 330 i da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E90 330 xi da 1/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 325 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 325 xi da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 330 i da 9/2005 fino a 9/2006
BMW Sr.3 E91 330 xi da 9/2005 fino a 9/2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES059 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C  KOŁO 110 MM - 6PV  ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES059 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C KOŁO 110 MM - 6PV ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: