W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES060 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C / KOŁO 105 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x20 / AUDI A4 - A6 2010 -> VW T5 2.

295,00 zł

A.SP.SP.DO.060

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

NR ORYGINAŁU: 4F0260805AE / 4F0260805AA / 8E0260805BP / 8E0260805BS / 8E0260805CB / 8K0260805E / 8K0260805L / 8KD260805 / 4F0260805T

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘZAREK:1201481

AUDI 4F0260805AA
AUDI 4F0260805AE
AUDI 4F0260805T
DENSO 2483001680
DENSO 447150-1910
DENSO 4471501910
DENSO 4471501911
DENSO 4471501912
DENSO 4471501913
DENSO 4471501914
DENSO 4471501915
DENSO 4471501916
DENSO 4471501917
DENSO 4471501918
DENSO 4471501919
DENSO 447190-6670
DENSO 4471906360
DENSO 4471906670
DENSO 4471906671
DENSO 4471906672
DENSO 4471906673
DENSO 4471906674
DENSO 4471906675
DENSO 4471906676
DENSO 4471906677
DENSO 4471906678
DENSO 4471906679
DENSO 4472601310
DENSO DCP02040
HOFFER K15244
VW 4F0260805AA
VW 4F0260805AE
VW 4F0260805T
.
AUDI A6 2.0 TDI da 9/2005 fino a 6/2006
AUDI A6 2.0 TDI da 7/2004
AUDI A6 2.0 TDI da 7/2004 fino a 10/2008
AUDI A6 2.0 TFSI da 6/2005
AUDI A6 4.2 FSI Quattro da 6/2006
AUDI A6 RS6 Quattro da 4/2008
AUDI A6 S6 da 3/2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES060 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C / KOŁO 105 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x20 / AUDI A4 - A6 2010 -> VW T5 2.

SPRZĘGŁO ES060 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C / KOŁO 105 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x20 / AUDI A4 - A6 2010 -> VW T5 2.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: