W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES061 NAPĘD SPRĘŻARK KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C 6SEU16C KOŁO 105 MM - PV7 ŁOŻYSKO 35x52x12

285,00 zł

A.SP.SP.DO.061

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

NR ORYGINAŁU: 0012301311 / 0012307911 / 0012301311 / 0012307911 / 0012303211 / 4471805514

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘZAREK KLIMATYZACJI: 1201692, 1201678
.
DENSO 447150-1000
DENSO 4471500430
DENSO 4471501000
DENSO 4471805510
DENSO 4471805511
DENSO 4471805512
DENSO 4471805513
DENSO 4471805514
DENSO 4471805515
DENSO 4471805516
DENSO 4471805517
DENSO 4471805518
DENSO 4471805519
DENSO 447190-4900
DENSO 4471904900
DENSO 4472209339
DENSO DCP17086
DENSO DCP17090
HELLA 8FK351110871
HOFFER K15170
MERCE 0012301311
MERCE 0012307911
MERCE A0012301311
MERCE A0012307911
VALEO 813195
.
MERCEDES-BENZ C219 CLS 320 CDI da 1/2005
MERCEDES-BENZ W203 Classe C 320 CDI da 6/2005 fino al 2007
MERCEDES-BENZ W204 Classe C 320 CDI da 1/2007
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 280 CDI da 5/2004 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 280 CDI da 3/2005
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 320 CDI da 3/2005
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 320 CDI 4-matic da 3/2005
MERCEDES-BENZ W211 Classe E 400 CDI da 2/2003 fino al 2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES061 NAPĘD SPRĘŻARK KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C 6SEU16C KOŁO 105 MM - PV7  ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES061 NAPĘD SPRĘŻARK KLIMATYZACJI DENSO 7SEU17C 6SEU16C KOŁO 105 MM - PV7 ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: