W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES063 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C / KOŁO 115 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

275,00 zł

A.SP.SP.DO.063

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

FIAT, OPEL, SUZUKI, LANCIA
NR ORYGINAŁU: 315595319 / 4471907001 / 55703917 / 55702161 / 55701201 / 71746716

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201902, 1201934

DENSO 4471501150
DENSO 4471501151
DENSO 4471501152
DENSO 4471501153
DENSO 4471501154
DENSO 4471501155
DENSO 4471501156
DENSO 4471501157
DENSO 4471501158
DENSO 4471501159
DENSO 447190-2130
DENSO 4471902130
DENSO 4471902131
DENSO 4471902132
DENSO 4471902133
DENSO 4471902134
DENSO 4471902135
DENSO 4471902136
DENSO 4471902137
DENSO 4471902138
DENSO 4471902139
DENSO 4472600350
DENSO 5D3355000
DENSO 5D3375000
DENSO DCP09017
FIAT 51831803
FIAT 55701201
HOFFER K15166
LANCIA 51831803
LANCIA 55701201
SUZUK 95200-79JA0
SUZUK 95200-79JA0-000
,
FIAT Bravo 1.6 MJTD da 3/2008
FIAT BRAVO II (198) 1.6 D Multijet da 3/2008
FIAT BRAVO II (198) 1.6 D Multijet da 3/2008
FIAT BRAVO Van (198) 1.6 D Multijet da 3/2008
FIAT Grande Punto 1.6 MJTD da 7/2008
FIAT Grande Punto 1.9 JTD da 6/2006
FIAT Grande Punto 1.9 JTD da 10/2005
FIAT IDEA 1.6 D Multijet da 5/2008
FIAT Idea 1.6 MJTD da 5/2008
FIAT Linea 1.6 MJTD da 6/2009
FIAT LINEA (323) 1.6 D Multijet da 6/2009
FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO (199) 1.6 D Multijet da 7/2008
FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet da 6/2006
FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet da 10/2005
FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO (199) 1.9 D Multijet da 10/2005
FIAT Punto Evo 1.6 MJTD da 10/2009
FIAT PUNTO EVO (199) 1.6 D Multijet da 10/2009 fino a 2/2012
FIAT SEDICI 1.9 D Multijet da 6/2006
FIAT SEDICI 1.9 D Multijet 4x4 da 6/2006
FIAT Sedici 1.9 MJTD da 6/2006
FIAT SEDICI 2.0 D Multijet da 6/2006
FIAT SEDICI 2.0 D Multijet 4x4 da 6/2006
LANCIA Musa 1.6 MJTD da 7/2008
LANCIA MUSA (350) 1.6 D Multijet da 7/2008
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS da 6/2006
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.9 DDiS 4x4 da 6/2006
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS da 7/2009
SUZUKI SX4 (EY, GY) 2.0 DDiS 4x4 da 7/2009
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES063 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C / KOŁO 115 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES063 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C / KOŁO 115 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: