W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES073 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 120 MM - 6PV - ŁOŻYSKO 35x52x22

250,00 zł

A.SP.SP.DO.073

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

CHRYSLER, JEEP, MERCEDES, DODGE
NR ORYGINAŁU: A0002303911 / .0002303911 / .0002307011 / .0002300911 / .0002340911 / DCP17023

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201714

DENSO 447100-6820
DENSO 4471006820
DENSO 4471006821
DENSO 4471006822
DENSO 4471006823
DENSO 4471006824
DENSO 4471006825
DENSO 4471006826
DENSO 4471006827
DENSO 4471006828
DENSO 4471006829
DENSO 447170-5730
DENSO 447170-7680
DENSO 4471705730
DENSO 4471705731
DENSO 4471705732
DENSO 4471705733
DENSO 4471705734
DENSO 4471705735
DENSO 4471705736
DENSO 4471705737
DENSO 4471705738
DENSO 4471705739
DENSO 4471707680
DENSO 4471707681
DENSO 4471707682
DENSO 4471707683
DENSO 4471707684
DENSO 4471707685
DENSO 4471707686
DENSO 4471707687
DENSO 4471707688
DENSO 4471707689
DENSO 447190-7810
DENSO 4471907810
DENSO 4471907811
DENSO 4471907812
DENSO 4471907813
DENSO 4471907814
DENSO 4471907815
DENSO 4471907816
DENSO 4471907817
DENSO 4471907818
DENSO 4471907819
DENSO 4472009690
DENSO 4472208080
DENSO 4473004170
DENSO DCP17023
HELLA 8FK351109031
HELLA 8FK351175011
HELLA 8FK351175511
HOFFER K15035
MERCE 0002302011
MERCE 0002303911
MERCE 0002307011
MERCE 0002308011
MERCE 0002340911
MERCE 0002342411
MERCE A0002302011
MERCE A0002307011
MERCE A0002340911
MERCE A0002342411
SANDENBEHR SB.035D
VALEO 699298
VALEO 699798
.
MERCEDES-BENZ C208 CLK 200 da 6/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ C208 CLK 200 Kompressor da 6/2000 fino al 2002
MERCEDES-BENZ C208 CLK 200 Kompressor da 6/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ C208 CLK 230 Kompressor da 6/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ C208 CLK 230 Kompressor da 6/2000 fino al 2002
MERCEDES-BENZ C208 CLK 320 da 6/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ C208 CLK 430 da 7/1998 fino al 2002
MERCEDES-BENZ C208 CLK 55 AMG da 8/1999 fino al 2002
MERCEDES-BENZ R170 SLK 200 da 9/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ R170 SLK 200 Kompressor da 3/2000 fino al 2003
MERCEDES-BENZ R170 SLK 200 Kompressor da 10/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ R170 SLK 230 Kompressor da 9/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 208 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 208 D da 2/1995 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 210 D da 3/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 211 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 212 D da 2/1995 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 213 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 214 NGT da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 308 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 308 D da 2/1995 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 310 D da 2/1995 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 311 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 312 D da 2/1995 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 313 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 da 2/1995 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 314 NGT da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 408 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 408 D da 2/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 410 D da 2/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 411 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 412 D da 2/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ Sprinter 413 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 414 da 2/1996 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Sprinter 416 CDI da 4/2000 fino al 2006
MERCEDES-BENZ Vito 108 D da 2/1996 fino al 1999
MERCEDES-BENZ Vito 110 D da 2/1996 fino al 1999
MERCEDES-BENZ Vito 113 da 2/1996 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W140 Classe S 300 TD da 9/1996 fino al 1998
MERCEDES-BENZ W140 Classe S 420 da 6/1993 fino al 1998
MERCEDES-BENZ W140 Classe S 500 da 10/1995 fino al 1998
MERCEDES-BENZ W163 ML 230 da 2/1998 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W163 ML 320 da 2/1998 fino al 2002
MERCEDES-BENZ W163 ML 430 da 2/1998 fino al 2002
MERCEDES-BENZ W163 ML 55 AMG da 2/2000 fino al 2005
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 180 da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 180 T da 9/2000 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 200 da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 200 D da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 200 D da 10/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 200 Kompressor da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 200 Kompressor da 11/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 220 da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 220 D da 7/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 220 D da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 230 da 6/1996 fino al 1998
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 230 Kompressor da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 240 da 6/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 250 D da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 250 Turbo-D da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 280 da 5/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 280 da 6/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W202 Classe C 43 AMG da 8/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 200 da 6/1995 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 200 D da 1/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 200 Kompressor da 8/2000 fino al 2002
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 200 Kompressor da 6/1997 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 220 D da 5/1996 fino al 1998
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 220 D da 6/1995 fino al 1998
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 230 da 6/1995 fino al 1997
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 240 da 6/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 250 D da 6/1995 fino al 1999
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 250 TD da 6/1997 fino al 1999
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 270 CDI da 7/1999 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 280 da 1/1996 fino al 1997
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 280 da 4/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 280 4-matic da 11/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 290 TD da 3/1996 fino al 1997
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 300 D da 6/1995 fino al 1999
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 300 TD da 12/1996 fino al 1999
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 320 da 6/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 320 4-matic da 6/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 320 CDI da 7/1999 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 420 da 1/1996 fino al 1997
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 430 da 6/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 430 4-matic da 9/1999 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 50 AMG da 9/1996 fino al 1997
MERCEDES-BENZ W210 Classe E 55 AMG da 8/1997 fino al 2003
MERCEDES-BENZ W463 Classe G 300 TD da 8/1996 fino al 2000
MERCEDES-BENZ W463 Classe G 320 da 7/1997 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W463 Classe G 500 da 4/1998 fino al 2008
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES073 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 120 MM - 6PV - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES073 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 120 MM - 6PV - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: