W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES082 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 120 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

265,00 zł

A.SP.SP.DO.082

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

AUDI, SKODA, VOLKSWAGEN
NR ORYGINAŁU: 447100-9270 / 447170-6350 / 447300-6040 / 8D0260805B / 8D0260805J / 8D0260808 /

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201324

AUDI 8D0260805B
AUDI 8D0260805J
AUDI 8D0260805P
AUDI 8D0260805Q
AUDI 8D0260805R
AUDI 8D0260808
DENSO 447100-9270
DENSO 4471009270
DENSO 4471009271
DENSO 4471009272
DENSO 4471009273
DENSO 4471009274
DENSO 4471009275
DENSO 4471009276
DENSO 4471009277
DENSO 4471009278
DENSO 4471009279
DENSO 447160-0260
DENSO 4471600260
DENSO 4471600261
DENSO 4471600262
DENSO 4471600263
DENSO 4471600264
DENSO 4471600265
DENSO 4471600266
DENSO 4471600267
DENSO 4471600268
DENSO 4471600269
DENSO 447170-6350
DENSO 4471706350
DENSO 4471706351
DENSO 4471706352
DENSO 4471706353
DENSO 4471706354
DENSO 4471706355
DENSO 4471706356
DENSO 4471706357
DENSO 4471706358
DENSO 4471706359
DENSO 4472208180
DENSO 4472208350
DENSO 4473006040
DENSO DCP02006
HELLA 8FK351108071
HELLA 8FK351126981
HOFFER K15063
SANDENBEHR SB.063D
SKODA 8D0260805B
SKODA 8D0260805J
SKODA 8D0260805P
SKODA 8D0260805Q
SKODA 8D0260805R
SKODA 8D0260808
VALEO 699376
VW 8D0260805B
VW 8D0260805J
VW 8D0260805P
VW 8D0260805Q
VW 8D0260805R
VW 8D0260808
.
AUDI A4 1.6 da 1/1995 fino a 7/2000
AUDI A4 1.6 da 7/2000 fino a 12/2004
AUDI A4 1.8 T da 10/1995 fino a 9/2001
AUDI A4 1.9 TDI da 3/2000 fino a 11/2000
AUDI A6 1.8 da 5/1997 fino a 5/2000
AUDI A6 1.8 T da 1/1997 fino a 7/2004
AUDI A6 1.8 T da 12/1997 fino a 10/2000
AUDI A6 1.8 T Quattro da 12/1997 fino a 7/2000
AUDI A6 1.8 T Quattro da 2/1997 fino a 7/2004
AUDI A6 1.9 TDI da 2/1998 fino a 10/2000
AUDI A6 1.9 TDI da 11/2000 fino a 5/2001
SKODA Superb 1.9 TDI da 8/2002 fino a 10/2005
SKODA Superb 1.9 TDI da 2/2002 fino a 3/2008
VOLKSWAGEN Passat 1.6 da 11/1997 fino a 11/2000
VOLKSWAGEN Passat 1.6 da 11/2000 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 1.8 T da 10/1996 fino a 11/2000
VOLKSWAGEN Passat 1.8 T da 2/2001 fino a 8/2005
VOLKSWAGEN Passat 1.8 T 20V da 11/2000 fino a 5/2003
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI da 2/2000 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI da 8/1998 fino a 11/2000
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI da 11/2000 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI 4motion da 8/1998 fino a 11/2000
VOLKSWAGEN Passat 2.0 da 11/2000 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 da 11/2001 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI da 12/2003 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.5 TDI da 7/1998 fino a 4/2002
VOLKSWAGEN Passat 2.5 TDI 4motion da 1/2003 fino a 5/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES082 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 120 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES082 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 120 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: