W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES083 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C KOŁO 126 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

275,00 zł

A.SP.SP.DO.083

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

PORSCHE, AUDI, VOLKSWAGEN
NR ORYGINAŁU: 447100-7920 / 447170-6340 / 447220-8170 / 447300-4970 / 4B0260805B / 4B3260805 / 4D0260805B / 4D0260808

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201147

AUDI 4B0260805
AUDI 4B0260805B
AUDI 4B0260805Q
AUDI 4B3260805
AUDI 4D0260805B
AUDI 4D0260808
DENSO 447100-7920
DENSO 4471007920
DENSO 4471007921
DENSO 4471007922
DENSO 4471007923
DENSO 4471007924
DENSO 4471007925
DENSO 4471007926
DENSO 4471007927
DENSO 4471007928
DENSO 4471007929
DENSO 447170-6340
DENSO 4471706340
DENSO 4471706341
DENSO 4471706342
DENSO 4471706343
DENSO 4471706344
DENSO 4471706345
DENSO 4471706346
DENSO 4471706347
DENSO 4471706348
DENSO 4471706349
DENSO 447190-4310
DENSO 4471904310
DENSO 4471904311
DENSO 4471904312
DENSO 4471904313
DENSO 4471904314
DENSO 4471904315
DENSO 4471904316
DENSO 4471904317
DENSO 4471904318
DENSO 4471904319
DENSO 4472009990
DENSO 4472208170
DENSO 4473004970
DENSO 4473009510
DENSO DCP02005
HELLA 8FK351132081
HELLA 8FK351132581
HOFFER K15065
SANDENBEHR SB.065D
SKODA 4B0260805
SKODA 4B0260805B
SKODA 4B0260805Q
SKODA 4B3260805
SKODA 4D0260805B
SKODA 4D0260808
VALEO 813166
VW 4B0260805
VW 4B0260805B
VW 4B0260805Q
VW 4B3260805
VW 4D0260805B
VW 4D0260808
.
AUDI A4 2.4 da 8/1997 fino a 11/2000
AUDI A4 2.4 da 8/1997 fino a 8/1999
AUDI A4 2.4 Quattro da 8/1997 fino a 8/1999
AUDI A4 2.4 Quattro da 8/1997 fino a 11/2000
AUDI A4 2.6 da 1/1996 fino a 7/1997
AUDI A4 2.6 da 1/1995 fino a 11/2000
AUDI A4 2.6 Quattro da 1/1995 fino a 11/2000
AUDI A4 2.8 da 9/1995 fino a 7/1997
AUDI A4 2.8 da 10/1996 fino a 11/2000
AUDI A4 2.8 Quattro da 10/1996 fino a 11/2000
AUDI A4 2.8 Quattro da 1/1995 fino a 8/1996
AUDI A4 RS4 da 5/2000 fino a 9/2001
AUDI A4 S4 Quattro da 5/2000 fino a 8/2005
AUDI A6 2.4 da 2/1997 fino a 5/2000
AUDI A6 2.4 da 2/1997 fino a 5/2001
AUDI A6 2.4 da 7/1998 fino a 7/2004
AUDI A6 2.4 da 8/2001 fino a 1/2005
AUDI A6 2.4 da 4/1998 fino a 7/1998
AUDI A6 2.4 Quattro da 8/1998 fino a 5/2000
AUDI A6 2.4 Quattro da 8/2001 fino a 1/2005
AUDI A6 2.4 Quattro da 2/1997 fino a 5/2001
AUDI A6 2.4 Quattro da 2/1997 fino a 5/2000
AUDI A6 2.7 T da 2/1999 fino a 8/2000
AUDI A6 2.7 T Quattro da 12/1997 fino a 5/2001
AUDI A6 2.7 T Quattro da 8/2001 fino a 7/2004
AUDI A6 2.8 da 10/1997 fino a 7/1998
AUDI A6 2.8 da 7/1999 fino a 5/2001
AUDI A6 2.8 da 2/1997 fino a 5/2001
AUDI A6 2.8 Quattro da 2/1997 fino a 5/2001
AUDI A6 2.8 Quattro da 7/1999 fino a 5/2001
AUDI A6 4.2 Quattro da 11/1998 fino a 1/2005
AUDI A6 S6 Quattro da 9/1999 fino a 1/2005
AUDI A8 2.8 da 3/1994 fino a 3/1996
AUDI A8 2.8 da 4/1996 fino a 9/2002
AUDI A8 2.8 da 7/1995 fino a 3/1996
AUDI A8 2.8 Quattro da 7/1995 fino a 3/1996
AUDI A8 2.8 Quattro da 4/1996 fino a 9/2002
AUDI A8 2.8 Quattro da 3/1994 fino a 3/1996
AUDI A8 3.7 da 4/1997 fino a 11/1998
AUDI A8 3.7 da 11/1998 fino a 9/2002
AUDI A8 3.7 Quattro da 11/1998 fino a 9/2002
AUDI A8 3.7 Quattro da 4/1997 fino a 11/1998
AUDI A8 4.2 Quattro da 2/1999 fino a 4/2000
AUDI A8 4.2 Quattro da 3/1994 fino a 7/1996
AUDI A8 4.2 Quattro da 3/1994 fino a 11/1998
AUDI A8 4.2 Quattro da 11/1998 fino a 9/2002
AUDI A8 S8 Quattro da 6/1999 fino a 9/2002
SKODA Superb 2.8 V6 da 2/2002 fino a 3/2008
VOLKSWAGEN Passat 2.8 V6 da 5/1997 fino a 9/1999
VOLKSWAGEN Passat 2.8 V6 da 9/1999 fino a 11/2000
VOLKSWAGEN Passat 2.8 V6 da 1/1999 fino a 11/2000
VOLKSWAGEN Passat 2.8 V6 da 11/2000 fino a 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.8 V6 Syncro/4motion da 6/1997 fino a 11/2000

.
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES083 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C  KOŁO 126 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES083 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C KOŁO 126 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: