W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES096 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA / KOŁO 130 MM - PV9 - 24V ŁOŻYSKO 35x52x22

320,00 zł

A.SP.SP.DO.096

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES
NR ORYGINAŁU: A0002340811 / A5412300011 / A5412301011

PASUJE DO KOMPRESOR KLIMATYZACJI DENSO

DENSO 2473004650
DENSO 447100-6380
DENSO 4471006380
DENSO 4471006381
DENSO 4471006382
DENSO 4471006383
DENSO 4471006384
DENSO 4471006385
DENSO 4471006386
DENSO 4471006387
DENSO 4471006388
DENSO 4471006389
DENSO 4471704910
DENSO 447190-5500
DENSO 4471905500
DENSO 4471905501
DENSO 4471905502
DENSO 4471905503
DENSO 4471905504
DENSO 4471905505
DENSO 4471905506
DENSO 4471905507
DENSO 4471905508
DENSO 4471905509
DENSO 4472000010
DENSO 4473007760
DENSO DCP17034
DENSO DCP17K34
HELLA 8FK351110991
HOFFER K15213
MERCE 5412300011
MERCE 5412300111
MERCE 5412301011
MERCE A5412300011
MERCE A5412301011

MERCEDES-BENZ Actros 1831 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 1835 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 1840 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 1843 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 1848 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 1853 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 1857 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2031 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2035 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2040 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2043 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2048 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2053 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2531 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2535 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2540 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2543 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2548 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2553 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2557 da 9/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2631 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2635 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2640 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2643 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2648 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2653 da 4/1996 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 2657 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3231 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3235 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3240 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3243 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3331 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3335 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3340 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3343 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3348 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3353 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 3357 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 4140 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 4143 da 4/1997 fino al 2002
MERCEDES-BENZ Actros 4148 da 4/1997 fino al 2002
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES096 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA / KOŁO 130 MM - PV9 - 24V  ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES096 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA / KOŁO 130 MM - PV9 - 24V ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: