W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES098 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 130 MM - 11PV - 24V - ŁOŻYSKO 35x52x22

330,00 zł

A.SP.SP.DO.098

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES
NR ORYGINAŁU: A5412301311 / A5412300411 / 447190-5520 / 447170-8770 / 447200-0014 / A0002340811

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201879

DENSO 2473000380
DENSO 2473004680
DENSO 447170-8770
DENSO 4471708770
DENSO 4471708771
DENSO 4471708772
DENSO 4471708773
DENSO 4471708774
DENSO 4471708775
DENSO 4471708776
DENSO 4471708777
DENSO 4471708778
DENSO 4471708779
DENSO 447190-5520
DENSO 4471905520
DENSO 4471905521
DENSO 4471905522
DENSO 4471905523
DENSO 4471905524
DENSO 4471905525
DENSO 4471905526
DENSO 4471905527
DENSO 4471905528
DENSO 4471905529
DENSO 4472208090
DENSO DCP17035
DENSO DCP17B35
DENSO DCP17K35
HELLA 8FK351176531
HOFFER K15128
MERCE 5412300411
MERCE 5412301311
MERCE A5412300411
MERCE A5412301311

MERCEDES-BENZ ACTROS 1996 - 2002
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES098 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 130 MM - 11PV - 24V - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES098 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 130 MM - 11PV - 24V - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: