W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES123 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO SCS08 / KOŁO 120 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x20

275,00 zł

A.SP.SP.DO.123

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

FIAT - TOYOTA
NR ORYGINAŁU: 442100-1026, 46786262, 60659643, 240765, TSP0155395, DCP09001, 442100-1026, 46757907, 46786262, 507775200, 592475700, 592476000, 8629813, 699284, 699675

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201895

ALFA 46757907
ALFA 46786262
ALFA 60654446
ALFA 60815788
DENSO 4426007000
DENSO 447100-1430
DENSO 4471001430
DENSO 4471001431
DENSO 4471001432
DENSO 4471001433
DENSO 4471001434
DENSO 4471001435
DENSO 4471001436
DENSO 4471001437
DENSO 4471001438
DENSO 4471001439
DENSO 447170-0690
DENSO 4471700690
DENSO 4471700691
DENSO 4471700692
DENSO 4471700693
DENSO 4471700694
DENSO 4471700695
DENSO 4471700696
DENSO 4471700697
DENSO 4471700698
DENSO 4471700699
DENSO 4472607000
DENSO 4473007580
DENSO 4473008550
DENSO 507775100
DENSO 507775200
DENSO 592475700
DENSO 59247600
DENSO 592476000
DENSO DCP01003
DENSO DCP09001
FIAT 46757907
FIAT 46786262
FIAT 60654446
FIAT 60815788
HELLA 8FK351129091
HELLA 8FK351129591
HOFFER K15051
INNOC 60815788
LANCIA 60815788
VALEO 699175
VALEO 699284
VALEO 699285
VALEO 699675
.
FIAT Barchetta 1.8 16V da 12/2000 fino a 5/2002
FIAT Brava 1.9 JTD da 9/2000 fino a 10/2001
FIAT Brava 1.9 JTD da 12/1998 fino a 10/2001
FIAT Bravo 1.9 JTD da 9/2000 fino a 10/2001
FIAT Bravo 1.9 JTD da 12/1998 fino a 10/2001
FIAT Doblo 1.9 D da 3/2001
FIAT Doblo 1.9 JTD da 10/2001
FIAT Doblo 1.9 JTD da 7/2003
FIAT Doblo 1.9 JTD da 10/2005
FIAT Marea 1.9 JTD da 4/1999 fino a 1/2001
FIAT Marea 1.9 JTD da 1/2001
FIAT Palio 1.9 D da 9/2000
FIAT Palio 1.9 JTD da 9/2001
FIAT Punto 1.9 D da 9/1999
FIAT Punto 1.9 JTD da 9/1999
FIAT Punto 1.9 JTD da 10/2001
FIAT Strada 1.9 D da 12/2000
FIAT Strada 1.9 JTD da 4/2003
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES123 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO SCS08 / KOŁO 120 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x20

SPRZĘGŁO ES123 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO SCS08 / KOŁO 120 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x20

30 Inne produkty w tej samej kategorii: