W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES125 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 126 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 30x52x22

275,00 zł

A.SP.SP.DO.125

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

OPEL VECTRA B, ZAFIRA
NR ORYGINAŁU: 1854066 / 1854148 / 24428118 / 447200-8071 / 90564976

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI:

DENSO 447100-7770
DENSO 4471007770
DENSO 4471007771
DENSO 4471007772
DENSO 4471007773
DENSO 4471007774
DENSO 4471007775
DENSO 4471007776
DENSO 4471007777
DENSO 4471007778
DENSO 4471007779
DENSO 447170-8640
DENSO 4471708640
DENSO 4471708641
DENSO 4471708642
DENSO 4471708643
DENSO 4471708644
DENSO 4471708645
DENSO 4471708646
DENSO 4471708647
DENSO 4471708648
DENSO 4471708649
DENSO 4472208010
DENSO 4472208590
DENSO 4473004810
DENSO DCP20003
HELLA 8FK351126971
HOFFER K15141
OPEL 1854066
OPEL 1854148
OPEL 24428118
OPEL 90507617
VALEO 699896
.
OPEL Vectra B 2.5 i V6 da 10/1995 fino a 9/2000
OPEL Vectra B 2.6 i B6 da 9/2000 fino a 7/2002
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES125 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 126 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 30x52x22

SPRZĘGŁO ES125 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SBU16C / KOŁO 126 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 30x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: