W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES132 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C / KOŁO 120 MM - PV7 - ŁOŻYSKO 35x52x22

285,00 zł

A.SP.SP.DO.132

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

VOLKSWAGEN TOUAREG 3.2V6, PORSCHE CAYENNE
NR ORYGINAŁU: 447220-9261 / 447180-4551, 3B0820803A, 3B0820803C / 447170-8685 / 447170-8686 / 447170-8687, 447170-8688 / 447220-8571 / 447220-8576 / 447220-8577 / 447220-8578 / 4E0260805E / 4E0260805F

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201169

AUDI 4E0260805F
DENSO 447180-4550
DENSO 4471804550
DENSO 4471804551
DENSO 4471804552
DENSO 4471804553
DENSO 4471804554
DENSO 4471804555
DENSO 4471804556
DENSO 4471804557
DENSO 4471804558
DENSO 4471804559
DENSO 447190-9580
DENSO 4471909580
DENSO 4471909581
DENSO 4471909582
DENSO 4471909583
DENSO 4471909584
DENSO 4471909585
DENSO 4471909586
DENSO 4471909587
DENSO 4471909588
DENSO 4471909589
DENSO DCP02009
HOFFER K15151
VW 4E0260805F

AUDI A8 3.7 Quattro da 10/2002 fino a 7/2010
AUDI A8 4.2 Quattro da 10/2002 fino a 7/2010
VOLKSWAGEN Touareg 3.2 V6
PORSCHE - Cayenne
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES132 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C / KOŁO 120 MM - PV7 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES132 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 7SEU16C / KOŁO 120 MM - PV7 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: