W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES148 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA17C - 10S17C / KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

280,00 zł

A.SP.SP.DO.148

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

IVECO
NR ORYGINAŁU: 447220-7850 / 247300-1881 / 447280-1800 / 247300-8220

PASUJE DO PONIŻSZEGO KOMPRESORA KLIMATYZACJI : 1201615

DENSO 4471600870
DENSO 4471600871
DENSO 4471600872
DENSO 4471600873
DENSO 4471600874
DENSO 4471600875
DENSO 4471600876
DENSO 4471600877
DENSO 4471600878
DENSO 4471600879
DENSO 4471804900
DENSO 4471804901
DENSO 4471804902
DENSO 4471804903
DENSO 4471804904
DENSO 4471804905
DENSO 4471804906
DENSO 4471804907
DENSO 4471804908
DENSO 4471804909
DENSO DCP12003
HOFFER K15117
IVECO 504014391
IVECO 504277234
IVECO 504384698
.
IVECO Daily II 2.3 JTD da 9/2002
IVECO Daily II 2.3 JTD da 11/2005
IVECO Daily II 2.3 JTD da 1/2005 fino a 4/2006
IVECO Daily II 2.3 JTD da 9/2002
IVECO Daily II 2.3 JTD da 11/2005
IVECO Daily II 2.3 JTD da 1/2005 fino al 2006
IVECO Daily III 2.3 JTD da 5/2006
IVECO Daily III 2.3 JTD da 7/2007
IVECO Daily III 2.3 JTD da 5/2006
IVECO Daily III 2.3 JTD da 7/2007
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES148 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA17C - 10S17C / KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES148 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA17C - 10S17C / KOŁO 110 MM - PV4 - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: