W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES151 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C / KOŁO 124 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x12

320,00 zł

A.SP.SP.DO.151

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

TOYOTA AURIS
NR ORYGINAŁU: 447260-1494, 88310-02520, 88310-02370,88310-1A730, 88310-05140,88310-02451, 88310-02450,88310-1A660, 447260-2931 / 447260-1492 / 447260-1493 / 447260-1494 / 447260-1495 / 447260-1496

PASUJE DO PONIŻSZYCH KOMPRESORÓW KLIMATYZACJI: 1201847

447260-1494, 88310-02520, 88310-02370, 88310-1A730,
88310-05140, 88310-02451, 88310-02450, 88310-1A660,
447260-2931 / 447260-1492 / 447260-1493 / 447260-1494 /
447260-1495 / 447260-1496
DENSO 447190-7130
DENSO 4471907130
DENSO 4471907131
DENSO 4471907132
DENSO 4471907133
DENSO 4471907134
DENSO 4471907135
DENSO 4471907136
DENSO 4471907137
DENSO 4471907138
DENSO 4471907139
DENSO DCP50302
HELLA 8FK351125151
HOFFER K15292
TOYOT 88310-02370
TOYOT 88310-1A660
TOYOT 8831002370
TOYOT 883101A660
.
TOYOTA Auris 1.6 da 5/2009
TOYOTA Auris 1.6 VVTi da 3/2007
TOYOTA Auris 1.8 da 2/2009
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES151 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO  6SEU14C / KOŁO 124 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES151 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU14C / KOŁO 124 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: