W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES155 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU12C / KOŁO 115 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x52x20

275,00 zł

A.SP.SP.DO.155

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

MERCEDES A-CLASS
NR ORYGINAŁU: 0002305911 / 0002307911 / 0002302111 / 447170-2320 / 447200-9760-447300-7070

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201712

DENSO 447180-2860
DENSO 4471802860
DENSO 4471802861
DENSO 4471802862
DENSO 4471802863
DENSO 4471802864
DENSO 4471802865
DENSO 4471802866
DENSO 4471802867
DENSO 4471802868
DENSO 4471802869
DENSO 447190-9370
DENSO 4471909370
DENSO 4471909371
DENSO 4471909372
DENSO 4471909373
DENSO 4471909374
DENSO 4471909375
DENSO 4471909376
DENSO 4471909377
DENSO 4471909378
DENSO 4471909379
DENSO 4472208870
DENSO DCP17050
HELLA 8FK351110211
HELLA 8FK351110711
HOFFER K15179
MERCE 0002309411
MERCE A0002309411
VALEO 699300

MERCEDES-BENZ 414 Vaneo 1.6 da 2/2002
MERCEDES-BENZ 414 Vaneo 1.7 da 2/2002
MERCEDES-BENZ 414 Vaneo 1.9 CDI da 2/2002
MERCEDES-BENZ W168 Classe A 140 da 2/2001 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W168 Classe A 160 da 2/2001 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W168 Classe A 160 CDI da 2/2001 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W168 Classe A 170 CDI da 2/2001 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W168 Classe A 190 da 2/2001 fino al 2004
MERCEDES-BENZ W168 Classe A 210 da 3/2002 fino al 2004
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES155 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU12C / KOŁO 115 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x52x20

SPRZĘGŁO ES155 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 6SEU12C / KOŁO 115 MM - PV5 - ŁOŻYSKO 35x52x20

30 Inne produkty w tej samej kategorii: