W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES162 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10S17C / KOŁO 125 MM PV6 ŁOŻYSKO 35x52x22

279,00 zł

A.SP.SP.DO.162

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

CHRYSLER VOYAGER IIIRG (2.8 CRD) / GRAND VOYAGER / PT CRUISER DODGE NEON II 1.6
NR ORYGINAŁU: 05005421AB / 05005421AC / 05005421AD / 447220-5870 / 447220-5873 / 55037467AA / 55037467AB / 55037467AC / 55037467AD / 447220-3971

PASUJE DO PONIŻSZYCH KOMPRESORÓW: 1201609

CHRYS 05005421AB
CHRYS 05005421AC
CHRYS 05005421AD
CHRYS 5005421AB
CHRYS 5005421AC
CHRYS 5005421AD
DENSO 447180-7520
DENSO 4471807520
DENSO 4471807521
DENSO 4471807522
DENSO 4471807523
DENSO 4471807524
DENSO 4471807525
DENSO 4471807526
DENSO 4471807527
DENSO 4471807528
DENSO 4471807529
DENSO DCP06018
HOFFER K15251
.
CHRYSLER Voyager 2.5 CRD da 6/2004
CHRYSLER Voyager 2.8 CRD da 6/2004
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES162 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10S17C / KOŁO 125 MM  PV6 ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES162 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10S17C / KOŁO 125 MM PV6 ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: