W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
et069.jpg Zobacz większe

TARCZA ET069 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI ZEXEL DKS17D / VOLVO / A:112 B:34 C:20 D:13,2

95,01 zł

A.SP.TS.ZL.069

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Zexel

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

NR ORYGINAŁU:
506011-9733 / 506011-9733 / 506012-0821 / 8602278 / 8602359 / 8684287 / 8602622 / 8602

TARCZA PASUJE DO PONIŻSZYCH KOMPRESORÓW:
Volvo 8602278
Volvo 9166109
Volvo 8601633
Volvo 9171996
Volvo 8708581
Volvo 9166103
Volvo 8602621
Volvo 8684286
Volvo 8600889
Zexel 506011-8207
M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K12103
HELLA 8FK351109261
HELLA 8FK351109761
HELLA 8FK351133451
HELLA 8FK351133951
HOFFER K12103
VALEO 699262
VALEO 699264
VALEO 699764
VOLVO 30742206
VOLVO 30761388
VOLVO 36000576
VOLVO 8602278
VOLVO 8602359
VOLVO 8602621
VOLVO 8602622
VOLVO 8602998
VOLVO 8684287
S60 / S70 / XC70 / S80
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TARCZA ET069 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI ZEXEL DKS17D / VOLVO / A:112 B:34 C:20 D:13,2

TARCZA ET069 SPRZĘGŁA SPRĘŻARKI ZEXEL DKS17D / VOLVO / A:112 B:34 C:20 D:13,2