W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES168 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10S11C / KOŁO 120MM - PV7 ŁOŻYSKO 30x52x20

280,00 zł

A.SP.SP.DO.168

Dostępność: W magazynie

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

TOYOTA HILUX
NR ORGINAŁU: 88310-0K112 , 88310-0K112

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK KLIMATYZACJI: 1201283

Denso 447260-8020
Denso 447180-8280
Denso 447160-2820
Toyota 88310-0K112
Toyota 88310-0K111
Toyota 88320-0K080
Toyota 88320-0K240
Toyota 88310-0K113
Toyota 88310-0K132
Toyota 88310-0K110
DENSO 4471601970
DENSO 4471601971
DENSO 4471601972
DENSO 4471601973
DENSO 4471601974
DENSO 4471601975
DENSO 4471601976
DENSO 4471601977
DENSO 4471601978
DENSO 4471601979
DENSO DCP50092
HOFFER K15310
TOYOT 883100K110
TOYOT 883100K111
TOYOT 883100K112
TOYOT 883100K113
.
TOYOTA Hylux 2.5 D-4D da 6/2006
TOYOTA Hylux 2.5 D-4D da 12/2007
TOYOTA Hylux 2.5 D-4D 4x4 da 12/2007
TOYOTA Hylux 2.5 D-4D 4x4 da 8/2005
TOYOTA Hylux 3.0 D-4D 4x4 da 12/2007
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES168 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10S11C / KOŁO 120MM - PV7 ŁOŻYSKO 30x52x20

SPRZĘGŁO ES168 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10S11C / KOŁO 120MM - PV7 ŁOŻYSKO 30x52x20

30 Inne produkty w tej samej kategorii: