W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
30935_1.jpg Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES177 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI DH5 / KOŁO 110 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35X55X20

295,00 zł

A.SP.SP.DI.177

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harisson

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

NAPĘD PASUJE DO SPRĘŻAREK:

AUDI 1K0820803A
AUDI 1K0820803E
AUDI 1K0820803F
AUDI 1K0820803J
AUDI 1K0820803P
AUDI 1K0820859C
AUDI 1K0820859E
AUDI 1K0820859M
AUDI 1K0820859S
DENSO 2483001150
DENSO 447180-4340
DENSO 447180-6390
DENSO 4471804340
DENSO 4471804341
DENSO 4471804342
DENSO 4471804343
DENSO 4471804344
DENSO 4471804345
DENSO 4471804346
DENSO 4471804347
DENSO 4471804348
DENSO 4471804349
DENSO 4471806390
DENSO 4471806391
DENSO 4471806392
DENSO 4471806393
DENSO 4471806394
DENSO 4471806395
DENSO 4471806396
DENSO 4471806397
DENSO 4471806398
DENSO 4471806399
DENSO 447190-4650
DENSO 447190-7950
DENSO 447190-8710
DENSO 4471904650
DENSO 4471904651
DENSO 4471904652
DENSO 4471904653
DENSO 4471904654
DENSO 4471904655
DENSO 4471904656
DENSO 4471904657
DENSO 4471904658
DENSO 4471904659
DENSO 4471907950
DENSO 4471907951
DENSO 4471907952
DENSO 4471907953
DENSO 4471907954
DENSO 4471907955
DENSO 4471907956
DENSO 4471907957
DENSO 4471907958
DENSO 4471907959
DENSO 4471908710
DENSO 4471908711
DENSO 4471908712
DENSO 4471908713
DENSO 4471908714
DENSO 4471908715
DENSO 4471908716
DENSO 4471908717
DENSO 4471908718
DENSO 4471908719
DENSO 4472600800
DENSO DCP02030
DENSO DCP32002
DENSO DCP32045
HELLA 8FK­ 351­ 316-461
HELLA 8FK351316461
HELLA 8FK351316961
HELLA 8FK351322011
HELLA 8FK351322741
SEAT 1K0820803A
SEAT 1K0820803E
SEAT 1K0820803F
SEAT 1K0820803J
SEAT 1K0820803P
SEAT 1K0820859C
SEAT 1K0820859E
SEAT 1K0820859M
SEAT 1K0820859S
SKODA 1K0820803A
SKODA 1K0820803E
SKODA 1K0820803F
SKODA 1K0820803J
SKODA 1K0820803P
SKODA 1K0820859C
SKODA 1K0820859E
SKODA 1K0820859M
SKODA 1K0820859S
VALEO 699357
VALEO 699382
VALEO 813174
VW 1K0820803A
VW 1K0820803E
VW 1K0820803F
VW 1K0820803J
VW 1K0820803P
VW 1K0820859C
VW 1K0820859E
VW 1K0820859M
VW 1K0820859S
AUDI A1 1.2 TFSI da 5/2010
AUDI A1 1.6 TDI da 5/2010
AUDI A3 1.6 da 5/2003
AUDI A3 1.6 FSI da 8/2003
AUDI A3 1.6 TDI da 5/2009
AUDI A3 1.8 TFSI da 11/2006
AUDI A3 1.9 TDI da 5/2003
AUDI A3 2.0 da 6/2006
AUDI A3 2.0 FSI da 5/2003
AUDI A3 2.0 TDI da 5/2003
AUDI A3 2.0 TDI da 6/2005
AUDI A3 2.0 TDI da 6/2006 fino a 6/2008
AUDI A3 2.0 TDI da 3/2006
AUDI A3 2.0 TDI 16V da 1/2006
AUDI A3 2.0 TDI 16V Quattro da 8/2004
AUDI A3 2.0 TDI Quattro da 1/2006
AUDI A3 2.0 TDI Quattro da 5/2003
AUDI A3 2.0 TDI Quattro da 3/2006
AUDI A3 2.0 TFSI da 9/2004
AUDI A3 2.0 TFSI Quattro da 9/2004
AUDI A3 3.2 V6 Quattro da 7/2003
AUDI A3 S3 Quattro da 11/2006
AUDI TT 2.0 TDI Quattro da 6/2008
AUDI TT Roadster 2.0 TDI Quattro da 6/2008
SEAT Alhambra 2.0 TDI da 6/2010
SEAT Altea 1.2 TSI da 4/2010
SEAT Altea 1.4 16V da 5/2006
SEAT Altea 1.6 da 3/2004
SEAT Altea 1.6 LPG da 9/2009
SEAT Altea 1.6 TDI da 11/2010
SEAT Altea 1.6 TDI da 10/2009
SEAT Altea 1.8 TFSI da 1/2007
SEAT Altea 1.9 TDI da 8/2009
SEAT Altea 1.9 TDI da 4/2004
SEAT Altea 2.0 FSI da 5/2004 fino a 3/2009
SEAT Altea 2.0 TDI da 3/2004 fino a 5/2009
SEAT Altea 2.0 TDI da 11/2005
SEAT Altea 2.0 TDI da 3/2006
SEAT Altea 2.0 TDI 16V da 3/2004
SEAT Altea 2.0 TFSI da 4/2006 fino a 5/2009
SEAT Leon 1.4 16V da 6/2006
SEAT Leon 1.6 TDI da 11/2010
SEAT Leon 1.6 TDI da 2/2010
SEAT Leon 1.8 TSI da 6/2007
SEAT Leon 1.9 TDI da 6/2007
SEAT Leon 1.9 TDI da 7/2005
SEAT Leon 1.9 TDI da 10/2005
SEAT Leon 2.0 FSI da 7/2005 fino a 5/2010
SEAT Leon 2.0 TDI da 7/2005 fino a 5/2010
SEAT Leon 2.0 TDI da 10/2005
SEAT Leon 2.0 TDI da 5/2006
SEAT Leon 2.0 TDI 16V da 7/2005
SEAT Leon 2.0 TFSI da 9/2005 fino a 5/2006
SEAT Leon 2.0 TFSI da 5/2005 fino a 3/2009
SEAT Leon 2.0 TFSI da 11/2006
SEAT Toledo III 1.6 da 10/2004 fino a 5/2009
SEAT Toledo III 1.8 TFSI da 1/2007
SEAT Toledo III 1.9 TDI da 10/2004
SEAT Toledo III 2.0 FSI da 10/2004
SEAT Toledo III 2.0 TDI da 9/2004 fino a 5/2009
SEAT Toledo III 2.0 TDI da 11/2005 fino a 5/2009
SEAT Toledo III 2.0 TDI da 1/2006 fino a 5/2009
SEAT Toledo III 2.0 TDI 16V da 4/2004 fino a 5/2009
SEAT Toledo III 2.0 TFSI da 11/2005 fino a 5/2009
SKODA Fabia 1.2 TDI da 5/2010
SKODA Fabia 1.2 TSI da 3/2010
SKODA Fabia 1.4 TSI da 5/2010
SKODA Fabia 1.6 TDI da 3/2010
SKODA Octavia 1.4 da 5/2004 fino a 5/2006
SKODA Octavia 1.6 da 6/2004
SKODA Octavia 1.6 da 6/2007
SKODA Octavia 1.6 FSI da 2/2004 fino a 10/2008
SKODA Octavia 1.6 LPG da 8/2009
SKODA Octavia 1.8 TSI da 6/2007
SKODA Octavia 1.9 TDI da 6/2004 fino a 12/2010
SKODA Octavia 2.0 da 6/2007
SKODA Octavia 2.0 FSI da 11/2004
SKODA Octavia 2.0 RS da 10/2005
SKODA Octavia 2.0 TDI da 3/2010
SKODA Octavia 2.0 TDI da 2/2004 fino a 5/2010
SKODA Octavia 2.0 TDI da 11/2005
SKODA Octavia 2.0 TDI 16V da 2/2004
SKODA Octavia 2.0 TDI RS da 4/2006
SKODA Roomster 1.2 TDI da 3/2010
SKODA Roomster 1.2 TSI da 3/2010
SKODA Roomster 1.6 TDI da 3/2010
SKODA Superb 1.8 TSI da 3/2008
SKODA Superb 1.9 TDI da 3/2008
SKODA Superb 2.0 TDI da 3/2008
SKODA Superb 2.0 TDI da 7/2008
SKODA Superb 2.0 TDI 16V da 1/2009
SKODA Superb 2.0 TSI da 5/2010
SKODA Superb 3.6 V6 da 5/2010
SKODA Yeti 1.2 TSI da 9/2009
SKODA Yeti 1.4 TSI da 6/2010
SKODA Yeti 1.6 TDI da 11/2010
SKODA Yeti 1.8 TSI 4x4 da 5/2009
SKODA Yeti 2.0 TDI da 11/2009
SKODA Yeti 2.0 TDI 4x4 da 5/2009
SKODA Yeti 2.0 TDI 4x4 da 11/2009
VOLKSWAGEN Caddy 1.4 da 3/2004 fino a 5/2006
VOLKSWAGEN Caddy 1.4 da 5/2006
VOLKSWAGEN Caddy 1.6 da 4/2004
VOLKSWAGEN Caddy 1.9 TDI da 9/2005
VOLKSWAGEN Caddy 1.9 TDI da 4/2004
VOLKSWAGEN Caddy 1.9 TDI 4motion da 11/2008 fino a 8/2010
VOLKSWAGEN Caddy 2.0 da 4/2006
VOLKSWAGEN Caddy 2.0 SDI da 3/2004
VOLKSWAGEN Caddy 2.0 TDI da 9/2007
VOLKSWAGEN Eos 1.6 FSI da 6/2006 fino a 5/2008
VOLKSWAGEN Eos 2.0 FSI da 3/2006 fino a 5/2008
VOLKSWAGEN Eos 2.0 TDI da 6/2006 fino a 5/2008
VOLKSWAGEN Eos 2.0 TDI 16V da 5/2008
VOLKSWAGEN Eos 2.0 TFSI da 3/2006
VOLKSWAGEN Eos 3.2 V6 da 6/2006
VOLKSWAGEN Eos 3.6 V6 da 5/2009
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 16V da 1/2005 fino a 5/2006
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 16V da 5/2006
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 FSI da 7/2005
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 TSI da 6/2007
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 TSI da 5/2006 fino a 6/2008
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 TSI da 6/2008
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.6 da 5/2005 fino a 10/2008
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.6 FSI da 1/2005 fino a 5/2008
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.6 TDI da 2/2009
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.6 TDI da 3/2009
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.9 SDI da 12/2005
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.9 TDI da 5/2005 fino a 12/2008
VOLKSWAGEN Golf Plus 1.9 TDI da 1/2005 fino a 1/2009
VOLKSWAGEN Golf Plus 2.0 FSI da 5/2005 fino a 6/2008
VOLKSWAGEN Golf Plus 2.0 TDI da 1/2009
VOLKSWAGEN Golf Plus 2.0 TDI da 5/2005 fino a 5/2007
VOLKSWAGEN Golf Plus 2.0 TDI da 5/2005
VOLKSWAGEN Golf Plus 2.0 TDI da 1/2005 fino a 5/2009
VOLKSWAGEN Golf V 1.4 16V da 10/2003 fino a 5/2006
VOLKSWAGEN Golf V 1.4 16V da 5/2006 fino a 10/2008
VOLKSWAGEN Golf V 1.4 FSI da 10/2003 fino a 7/2006
VOLKSWAGEN Golf V 1.4 TSI da 5/2007
VOLKSWAGEN Golf V 1.4 TSI da 5/2006
VOLKSWAGEN Golf V 1.4 TSI da 11/2005
VOLKSWAGEN Golf V 1.6 da 1/2004
VOLKSWAGEN Golf V 1.6 FSI da 10/2003
VOLKSWAGEN Golf V 1.8 da 8/2005
VOLKSWAGEN Golf V 1.8 GTI da 8/2006
VOLKSWAGEN Golf V 1.9 TDI da 5/2004
VOLKSWAGEN Golf V 1.9 TDI da 10/2003
VOLKSWAGEN Golf V 1.9 TDI 4motion da 8/2004
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 FSI da 1/2004
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 FSI 4motion da 8/2004
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 GTI da 10/2004
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 GTI da 9/2006
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 SDI da 1/2004
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 TDI da 10/2003
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 TDI da 11/2005
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 TDI 16V da 10/2003
VOLKSWAGEN Golf V 2.0 TDI 16V 4motion da 8/2004
VOLKSWAGEN Golf V 3.2 da 9/2005
VOLKSWAGEN Golf V 3.2 R32 4motion da 11/2005
VOLKSWAGEN Golf VI 1.2 TSI da 5/2010
VOLKSWAGEN Golf VI 1.2 TSI da 5/2009 fino a 5/2010
VOLKSWAGEN Golf VI 1.4 da 10/2008
VOLKSWAGEN Golf VI 1.4 TSI da 10/2008
VOLKSWAGEN Golf VI 1.6 da 10/2008
VOLKSWAGEN Golf VI 1.6 TDI da 2/2009
VOLKSWAGEN Golf VI 1.8 TSI da 6/2009
VOLKSWAGEN Golf VI 2.0 R 4motion da 11/2009
VOLKSWAGEN Golf VI 2.0 TDI da 10/2008
VOLKSWAGEN Golf VI 2.0 TDI da 4/2009
VOLKSWAGEN Golf VI 2.0 TDI 4motion da 5/2009
VOLKSWAGEN Golf VI 2.0 TSI da 4/2009
VOLKSWAGEN Jetta III 1.4 TSI da 5/2007
VOLKSWAGEN Jetta III 1.4 TSI da 7/2006
VOLKSWAGEN Jetta III 1.4 TSI da 7/2008
VOLKSWAGEN Jetta III 1.4 TSI da 7/2006 fino a 6/2008
VOLKSWAGEN Jetta III 1.6 da 10/2005
VOLKSWAGEN Jetta III 1.6 FSI da 9/2005 fino a 6/2008
VOLKSWAGEN Jetta III 1.6 TDI da 6/2009
VOLKSWAGEN Jetta III 1.9 TDI da 9/2005
VOLKSWAGEN Jetta III 2.0 FSI da 8/2005
VOLKSWAGEN Jetta III 2.0 TDI da 9/2005
VOLKSWAGEN Jetta III 2.0 TDI da 10/2005
VOLKSWAGEN Jetta III 2.0 TDI da 10/2006
VOLKSWAGEN Jetta III 2.0 TFSI da 10/2005
VOLKSWAGEN New Beetle 2.5 da 7/2005
VOLKSWAGEN Passat 1.4 TSI da 5/2007
VOLKSWAGEN Passat 1.4 TSI da 1/2009
VOLKSWAGEN Passat 1.6 da 5/2005
VOLKSWAGEN Passat 1.6 FSI da 3/2005 fino a 5/2008
VOLKSWAGEN Passat 1.8 TSI da 11/2009
VOLKSWAGEN Passat 1.8 TSI da 5/2007
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI da 3/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 Blue TDI da 1/2009
VOLKSWAGEN Passat 2.0 FSI da 8/2007
VOLKSWAGEN Passat 2.0 FSI da 7/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 FSI da 3/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 FSI 4motion da 9/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI da 11/2008
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI da 11/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI da 8/2005 fino a 7/2006
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI da 3/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI da 8/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI 16V da 3/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI 16V 4motion da 3/2005
VOLKSWAGEN Passat 2.0 TDI 4motion da 5/2009
VOLKSWAGEN Passat 3.2 FSI 4motion da 11/2005
VOLKSWAGEN Passat 3.6 FSI da 6/2005 fino a 7/2007
VOLKSWAGEN Passat 3.6 FSI 4motion da 9/2005
VOLKSWAGEN Passat 3.6 R36 4motion da 4/2007
VOLKSWAGEN Scirocco 1.4 TSI da 9/2008
VOLKSWAGEN Scirocco 2.0 TDI da 9/2008
VOLKSWAGEN Scirocco 2.0 TDI da 5/2009
VOLKSWAGEN Scirocco 2.0 TSI da 9/2008
VOLKSWAGEN Scirocco 2.0 TSI da 11/2009
VOLKSWAGEN Sharan 2.0 TDI da 5/2010
VOLKSWAGEN Tiguan 1.4 TSI da 5/2008
VOLKSWAGEN Tiguan 1.4 TSI 4motion da 9/2007
VOLKSWAGEN Tiguan 2.0 TDI da 3/2008
VOLKSWAGEN Tiguan 2.0 TDI 4motion da 9/2007
VOLKSWAGEN Tiguan 2.0 TDI 4motion da 11/2007
VOLKSWAGEN Tiguan 2.0 TFSI 4motion da 9/2007
VOLKSWAGEN Touran 1.4 FSI da 11/2006
VOLKSWAGEN Touran 1.4 TSI da 2/2006
VOLKSWAGEN Touran 1.6 da 7/2003 fino a 5/2010
VOLKSWAGEN Touran 1.6 FSI da 2/2003 fino a 1/2007
VOLKSWAGEN Touran 1.6 TDI da 5/2010
VOLKSWAGEN Touran 1.9 TDI da 11/2004
VOLKSWAGEN Touran 1.9 TDI da 2/2003
VOLKSWAGEN Touran 1.9 TDI da 8/2003
VOLKSWAGEN Touran 2.0 da 2/2006 fino a 5/2009
VOLKSWAGEN Touran 2.0 FSI da 10/2004
VOLKSWAGEN Touran 2.0 FSI da 10/2003 fino a 11/2006
VOLKSWAGEN Touran 2.0 TDI da 2/2003
VOLKSWAGEN Touran 2.0 TDI da 12/2005
VOLKSWAGEN Touran 2.0 TDI 16V da 8/2003
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES177 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI DH5 / KOŁO 110 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35X55X20

SPRZĘGŁO ES177 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI DH5 / KOŁO 110 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 35X55X20

14 Inne produkty w tej samej kategorii: