W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

CEWKA EC017 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKI DELPHI CVC / 12V

80,00 zł

CP.A.SP.CE.DI.017

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harrison

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

A: 103 mm
B: 72 mm
C: 52 mm
E: 35,5 mm

NUMERY OEM:
Renault 8200678510
Renault 8200979500
Renault 8200200671
Renault 8200832990
Renault 8200895038
Renault 8200763772
Renault 8200795534
Renault 7711135846
Delphi-Harrison 1140670
Delphi-Harrison 1140559
Delphi-Harrison 1140625
Delphi-Harrison 1140628
Delphi-Harrison 1140769
RENAULT LAGUNA II (1.6 16V, 2.0 16V / 1.9dCI / 2.0)
NISSAN INTERSTAR, PRIMASTAR; OPEL MOVANO,
VIVARO; RENAULT AVANTIME, ESPACE III, LAGUNA II,
MEGANE, SCENIC, TRAFIC II, MASTER II 1.9-3.0D 01.96-


Delphi-Harrison 1140888
Delphi-Harrison 1135514
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CEWKA EC017 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKI DELPHI CVC / 12V

CEWKA EC017 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKI DELPHI CVC / 12V