Części do klimatyzacji

Errecom

Oficjalny dystrybutor firmy Errecom w Polsce

Firma Errecom posiada najbogatszą ofertę produktową chemii dla chłodnictwa i klimatyzacji oraz olejów chłodniczych na rynku. Dzięki niespotykanemu zaangażowaniu, znajomości potrzeb rynku chłodniczego oraz ciągłemu rozwojowi swoich laboratoriów, firma Errecom dostarcza produkty unikalne pod względem zastosowania, jak również pod względem formuły chemicznej.

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta 2019

Laur Klienta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas największe znaczenie. Laur Klienta, potwierdza naszą mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Odkrycie roku

Clima partner odkrycie roku 2018

Odkrycie Roku to nagroda dla innowacyjnych produktów i usług, które pomimo krótkiego funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. Dotyczy ona również produktów i usług, które objęła nowa, ciekawa i skuteczna kampania reklamowa

 • Znajdziesz tutaj pełną ofertę nowych, oryginalnych wentylatorów i dmuchaw firmy Spal 12 i 24V

  Wentylatory i dmuchawy Spal

  Znajdziesz tutaj pełną ofertę nowych, oryginalnych wentylatorów i dmuchaw firmy Spal 12 i 24V
  Zobacz
 • Znajdziesz tu pełny asortyment części zamiennych do chłodni i mrożni samochodowych. Prowadzisz serwis, skontaktuj się z nami aby uzyskać ceny hurtowe.

  Części dla transportu chłodniczego

  Znajdziesz tu pełny asortyment części zamiennych do chłodni i mrożni samochodowych. Prowadzisz serwis, skontaktuj się z nami aby uzyskać ceny hurtowe.
  Zobacz
 • Znajdziesz tu rozwiązanie problemu z zatkanym filtrem DPF, chemia i narzędzia do skutecznego czyszczenia filtrów cząstek stałych.

  Problemy z filtrem DPF?

  Znajdziesz tu rozwiązanie problemu z zatkanym filtrem DPF, chemia i narzędzia do skutecznego czyszczenia filtrów cząstek stałych.
  Zobacz
 • Znajdziesz tutaj nowe, oryginalne kompresory klimatyzacji do wszystkich rodzajów maszyn rolnych, leśnych, budowlanych, drogowych i górniczych.

  Sprężarki klimatyzacji do maszyn rolniczych i budowlanych

  Znajdziesz tutaj nowe, oryginalne kompresory klimatyzacji do wszystkich rodzajów maszyn rolnych, leśnych, budowlanych, drogowych i górniczych.
  Zobacz

Płatność i wysyłka

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, i są dostarczane pod wskazany przez Ciebie adres przez najbardziej cenione firmy kurierskie.

Odbiór

Odbiór osobisty

Po uprzednim poinformowaniu nas, masz możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w siedzibie naszej firmy.

Bezpieczne zakupy

Szybka wysyłka 24H

Oferujemy dostarczenie zakupionych części za pośrednictwem firmy kurierskiej po przedpłacie na konto lub przy płatności za pobraniem.