W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

CEWKA EC047 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKA DELPHI - HARRISON V5

100,00 zł

CP.A.SP.CE.DI.047

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harrison

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

A: 102 mm
B: 72 mm
C: 52 mm
E: 35 mm

OPEL VECTRA B - OMEGA B - FIAT - SAAB

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201118

Delphi-Harrison 1135292
Delphi-Harrison 1135294
Delphi-Harrison 1135247
Delphi-Harrison 1854163
Delphi-Harrison 1135322
Delphi-Harrison 1135324
Delphi-Harrison 1135302
Delphi-Harrison 1135308
Delphi-Harrison 1135240
Opel 1854071
Opel 1854099
Opel 1854144
Opel 6854039
Opel 6560385
Opel 6854105
Opel 1854067
Opel 1854104
Opel 1854091
Opel 1854095
Opel 1854106
Opel 1854142
Opel 93176870
Opel 1854079
Opel 6854083
Opel 1854083
Opel 1854011
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CEWKA EC047 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKA DELPHI - HARRISON V5

CEWKA EC047 ELEKTROMAGNES SPRĘŻARKA DELPHI - HARRISON V5