W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES013 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SE / KOŁO 115MM - PV6 ŁOŻYSKO 35x52x12

275,00 zł

A.SP.SP.DO.013

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201722

M.E.A.T. & D.O.R.I.A.SRL K15231
DENSO 4471708940
DENSO 4471708941
DENSO 4471708942
DENSO 4471708943
DENSO 4471708944
DENSO 4471708945
DENSO 4471708946
DENSO 4471708947
DENSO 4471708948
DENSO 4471708949
DENSO 447180-5940
DENSO 4471804230
DENSO 4471804231
DENSO 4471804232
DENSO 4471804233
DENSO 4471804234
DENSO 4471804235
DENSO 4471804236
DENSO 4471804237
DENSO 4471804238
DENSO 4471804239
DENSO 4471804920
DENSO 4471804921
DENSO 4471804922
DENSO 4471804923
DENSO 4471804924
DENSO 4471804925
DENSO 4471804926
DENSO 4471804927
DENSO 4471804928
DENSO 4471804929
DENSO 4471805940
DENSO 4471805941
DENSO 4471805942
DENSO 4471805943
DENSO 4471805944
DENSO 4471805945
DENSO 4471805946
DENSO 4471805947
DENSO 4471805948
DENSO 4471805949
DENSO 4471806780
DENSO 4471806781
DENSO 4471806782
DENSO 4471806783
DENSO 4471806784
DENSO 4471806785
DENSO 4471806786
DENSO 4471806787
DENSO 4471806788
DENSO 4471806789
DENSO 4471909090
DENSO 4471909091
DENSO 4471909092
DENSO 4471909093
DENSO 4471909094
DENSO 4471909095
DENSO 4471909096
DENSO 4471909097
DENSO 4471909098
DENSO 4471909099
DENSO DCP50001
DENSO DCP50008
HOFFER K15231
TOYOTA 88310-0D140
TOYOTA 88310-0D141
TOYOTA 883100D010
TOYOTA 883100D070
TOYOTA 883100D071
TOYOTA 883100D140
TOYOTA 883100D141
TOYOTA 8831052200
TOYOTA Yaris 1.0 16V da 3/2003 fino a 8/2005
TOYOTA Yaris 1.3 da 3/2003 fino a 8/2005
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES013 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SE / KOŁO 115MM - PV6 ŁOŻYSKO 35x52x12

SPRZĘGŁO ES013 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SE / KOŁO 115MM - PV6 ŁOŻYSKO 35x52x12

30 Inne produkty w tej samej kategorii: