W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij
Zobacz większe

SPRZĘGŁO ES026 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C / KOŁO 110 MM - 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

285,00 zł

A.SP.SP.DO.026

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

NR ORYGINAŁU: 315595319 / 447190-7001 / 55703917 / 55702161

PASUJE DO SPRĘŻARKI: 1201903

DENSO 2483001850
DENSO 447190-5550
DENSO 4471905550
DENSO 4471905551
DENSO 4471905552
DENSO 4471905553
DENSO 4471905554
DENSO 4471905555
DENSO 4471905556
DENSO 4471905557
DENSO 4471905558
DENSO 4471905559
DENSO 4472601510
DENSO 5E5275400
DENSO DCP20022
HELLA 8FK351114101
HELLA 8FK351114601
HOFFER K15210

OPEL 55703721
OPEL 6854093
OPEL 6854104
OPEL 93190815
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES026 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C / KOŁO 110 MM - 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

SPRZĘGŁO ES026 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 5SL12C / KOŁO 110 MM - 6PK - ŁOŻYSKO 35x52x22

30 Inne produkty w tej samej kategorii: