W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES062, NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI CVC, KOŁO 105MM, PV5, ŁOŻYSKO 35X52X20, NR ORYGINAŁU: 6854069 / 13189393

285,00 zł

A.SP.SP.DI.062

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Delphi Harisson

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

PASUJE DO PONIŻSZYCH SPRĘŻAREK: 1201237

DENSO DCP20047
HELLA 8FK351135281
HELLA 8FK351135291
HELLA 8FK351135301
HELLA 8FK351135781
HELLA 8FK351135791
OPEL 13124749
OPEL 13139055
OPEL 13189393
OPEL 13286083
OPEL 13297441
OPEL 13322146
OPEL 24466993
OPEL 6854058
OPEL 6854060
OPEL 6854069
OPEL 93190261
OPEL 93190262
VALEO 813605
OPEL Astra H 1.2 da 10/2006
OPEL Astra H 1.4 da 3/2004
OPEL Astra H 1.8 da 3/2004
OPEL Astra H 2.0 Turbo da 3/2004
OPEL Astra H 2.0 Turbo da 9/2004
OPEL Astra H 2.0 Turbo da 3/2005
OPEL Astra H GTC 1.2 da 10/2006
OPEL Astra H GTC 1.4 da 3/2005
OPEL Astra H GTC 1.8 da 3/2005
OPEL Astra H GTC 2.0 Turbo da 3/2005
OPEL Astra H GTC 2.0 Turbo da 8/2005
OPEL Astra H Twin Top 1.8 da 9/2005
OPEL Astra H Twin Top 2.0 Turbo da 9/2005
OPEL Zafira 1.8 da 7/2005
OPEL Zafira 2.0 da 7/2005
OPEL Zafira 2.0 da 1/2006
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES062, NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI CVC, KOŁO 105MM, PV5, ŁOŻYSKO 35X52X20, NR ORYGINAŁU: 6854069 / 13189393

SPRZĘGŁO ES062, NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DELPHI CVC, KOŁO 105MM, PV5, ŁOŻYSKO 35X52X20, NR ORYGINAŁU: 6854069 / 13189393

14 Inne produkty w tej samej kategorii: