W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES W SERWISIE INTERNETOWYM http://www.climapartner.pl zamknij

SPRZĘGŁO ES068 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA / KOŁO 120 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 30x52x22 / CHRYSLER VOYAGER - DODGE CARAVAN

275,00 zł

A.SP.SP.DO.068

Dostępność: Produkt na zamówienie, zapytaj o szczegóły.

Dostawa gratis

już od 1000zł netto przy płatności przelewem.

Specyfikacja:

Producent:

Rodzaj produktu:

Denso

Waga:

Zastosowanie:

Opis:

CHRYSLER VOYAGER - DODGE CARAVAN 96-00
NR ORYGINAŁU: 4677156 / 447100-6620 / 4677144AB / CA567

KOMPRESORY KLIMATYZACJI:

CHRYS 4677144
CHRYS 4677144AB
CHRYS 4677144ABE
CHRYS 4677156
CHRYS 4677156AB
CHRYS 4677156ABE
DENSO 447100-6610
DENSO 447100-6620
DENSO 4471006610
DENSO 4471006611
DENSO 4471006612
DENSO 4471006613
DENSO 4471006614
DENSO 4471006615
DENSO 4471006616
DENSO 4471006617
DENSO 4471006618
DENSO 4471006619
DENSO 4471006620
DENSO 4471006621
DENSO 4471006622
DENSO 4471006623
DENSO 4471006624
DENSO 4471006625
DENSO 4471006626
DENSO 4471006627
DENSO 4471006628
DENSO 4471006629
DENSO 447180-3990
DENSO 4471803990
DENSO 4471803991
DENSO 4471803992
DENSO 4471803993
DENSO 4471803994
DENSO 4471803995
DENSO 4471803996
DENSO 4471803997
DENSO 4471803998
DENSO 4471803999
DENSO 4472005660
DENSO 4472005670
DENSO 4472205670
DENSO 4472207220
DENSO 4473007800
DENSO DCP06005
DENSO DCP06006
DODGE 4677144
DODGE 4677144AB
DODGE 4677144ABE
DODGE 4677156
DODGE 4677156AB
DODGE 4677156ABE
HELLA 8FK351110701
HOFFER K15109
VALEO 699294
VALEO 699295
.
CHRYSLER Grand Voyager 3.0 V6 (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/2000
CHRYSLER Grand Voyager 3.3 i (c/AC Post.) da 6/1995 fino a 6/2000
CHRYSLER Grand Voyager 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/1997
CHRYSLER Grand Voyager 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1997 fino a 9/2000
CHRYSLER Voyager 3.0 V6 (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/2000
CHRYSLER Voyager 3.3 i (c/AC Post.) da 6/1995 fino a 6/2000
CHRYSLER Voyager 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/1997
CHRYSLER Voyager 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1997 fino a 9/2000
DODGE Caravan 3.0 V6 (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/2000
DODGE Caravan 3.0 V6 (c/AC Post.) da 10/1995 fino al 2000
DODGE Caravan 3.3 i (c/AC Post.) da 6/1995 fino al 2000
DODGE Caravan 3.3 i (c/AC Post.) da 6/1995 fino a 6/2000
DODGE Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/1997
DODGE Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1997 fino a 9/2000
DODGE Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1995 fino al 1997
DODGE Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1997 fino al 2000
DODGE Grand Caravan 3.0 V6 (c/AC Post.) da 10/1995 fino al 2000
DODGE Grand Caravan 3.0 V6 (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/2000
DODGE Grand Caravan 3.3 i (c/AC Post.) da 6/1995 fino a 6/2000
DODGE Grand Caravan 3.3 i (c/AC Post.) da 6/1995 fino al 2000
DODGE Grand Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1995 fino al 1997
DODGE Grand Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1997 fino al 2000
DODGE Grand Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1995 fino a 9/1997
DODGE Grand Caravan 3.8 i AWD (c/AC Post.) da 10/1997 fino a 9/2000
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPRZĘGŁO ES068 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA / KOŁO 120 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 30x52x22 / CHRYSLER VOYAGER - DODGE CARAVAN

SPRZĘGŁO ES068 NAPĘD SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI DENSO 10PA / KOŁO 120 MM - PV6 - ŁOŻYSKO 30x52x22 / CHRYSLER VOYAGER - DODGE CARAVAN

30 Inne produkty w tej samej kategorii: